Visas ziņas

Brāļi Vinklvosi atbalstīs Facebook projektu Libra

Brāļi Vinklvosi atbalstīs Facebook projektu Libra

Kriptovalūtu biržas Gemini līdzdibinātāji dvīņi Tailers un Kamerons Vinklvosi intervijā CNN atzinušies, kas ir gatavi sadarboties ar kompāniju Facebook projekta Libra ietvaros. Brāļi tic Libra potenciālam un atzīmē, ka projekts ir parādījies tirgū vajadzīgajā laikā – līdz ar kripto tirgus pieauguma sākumu un digitālo valūtu jaunu izmantošanas variantu parādīšanos. Kamerons teica:

Es domāju, ka nākotnē pienāks diena, kad mēs nevarēsim dzīvot bez kriptovalūtām vai iedomāties pasauli pirms kriptovalūtām.

Viņi pievērs acis uz seno konfliktu ar Facebook vadītāju Marku Zakerbergu – 2004. gadā dvīņi iesūdzēja tiesā Zakerbergu, apsūdzot Facebook idejas zagšanā. Pēc piecu gadu tiesāšanās pusēm izdevās panākt mierizlīgumu, saskaņā ar kuru Zakerbergs izmaksāja brāļiem ap 65 milj. $.  2013. gadā viņi nolēma nopirkt bitkoinus par 11 milj. $ (pēc kursa ap 120 $) – tolaik diezgan riskants ieguldījums, kas rezultātā kļuva par viņu visveiksmīgāko investīciju.

Tailers Vinklvoss šai sakarā teica: “Facebook bija strīdīgs projekts, bet patiesībā tas nereprezentēja to, kas mēs esam. Gemini daudz labāk reprezentē mūs un to – ko mēs aizstāvam un esam ieinteresēti”.

Birža Gemini iepriekš risināja pārrunas par iestāšanos Libra Association, kurā jau ir 28 dalībnieki – tostarp Visa, MasterCard, PayPal un Coinbase. Tailers un Kamerons teica, ka pirms galīgā lēmuma pieņemšanas vēlas uzzināt vairāk par Libra.  Bez iestāšanās Libra Association – dvīņi arī izskata Libra listinga variantu Gemini, ja stablecoin vispār tiks aktivizēts.

Brāļi paši ir pārliecināti par Libra palaišanu. Turklāt Kamerons paredz, ka drīz tādas kompānijas – kā Amazon, Apple, Google un Netflix – arī izies kripto tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top