Visas ziņas

Brāļu Vinklvosu kriptovalūtu portfeļa saturs

Brāļu Vinklvosu kriptovalūtu portfeļa saturs

Pirmie bitkoinu miljardieri  – dvīņu brāļi Kamerons un Tailers Vinklvosi, kuri nesen paziņoja, ka neredz kriptovalūtu tirgus izaugsmes perspektīvas bez skaidra regulējuma, – pauduši vēl dažus interesantus apgalvojumus.

atzīmējuši Vinklvosi – viņiem pieder ne tikai bitkoini. Viņu investīciju portfelī ir arī Ethereum, Bitcoin Cash, kā arī Tezos (24. vieta pēc kapitalizācijas) un Filecoin (1787. vieta). Tas parāda, ka investori aizraujas ar visai riskantiem aktīviem: CoinMarketCap nav precīzu datu par Filecoin  digitālo aktīvu daudzumu apgrozībā, ne par precīzu kapitalizācijas apmēru.

Vinklvosi arī atkal uzsākuši tēmu par to, ka viņi ir sociālā tīkla Facebook idejas autori – saskaņā ar viņu apgalvojumu. Šis jautājums iepriekš bija vairāku gadu ilgas tiesvedības priekšmets, kuras rezultātā Kamerons un Tailers ar Marku Zakerbergu noslēdza mierizlīgumu 65 milj. dolāru apmērā.

Neatgūstot sev tiesības tikt uzskatītiem par Facebook izgudrotājiem, Vinklvosi tagad paziņo, ka viņi “zināmā mērā ir kriptovalūtu sfēras pionieri”. Runājot par tirgus nākotni, viņi uzskata, ka tas “virzās pareizā virzienā: neraugoties uz kāpumiem un kritumiem – šis virziens ir orientēts augšup”.

Vinklvosi arī paziņojuši par savas kripto biržas Gemini lielajiem panākumiem, kas pasaules 100 lielāko kriptovalūtu tirdzniecības platformu sarakstā atrodas tikai 74. vietā – ar diennakts vidējo apgrozījumu 9 milj. dolāru apmērā. Saskaņā ar Kamerona un Tailera sacīto – kripto birža, kura pastāv jau sesto gadu, “turpina augt un paplašināt savu darbību ASV, Āzijas valstīs, Kanādā un Lielbritānijā, piesaistot jaunus talantus no finanšu pakalpojumu sfēras, kā arī topa augšgalā esošus tehnoloģiju uzņēmumus”. Uzmanības centrā – darbības paplašināšana Eiropā.

Turklāt Vinklvosi uzskata, ka “kriptovalūtas būs sociālo tīklu kā koncepcijas galīgā attīstība”. Neskatoties uz agrāko konfliktu ar Facebook, Vinklvosi ir atzinīgi izteikušies par iespējamo sociālā tīkla Facebook digitālā aktīva ieviešanu.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top