Tehnoloģijas

Brilles Apple Glasses jebkuru virsmu spēj pārvērst sensoru ekrānā

Apple Brilles 2020

Paplašinātās realitātes brilles spēs projicēt lietotāja interfeisa elementus uz jebkuru virsmu reālajā pasaulē.

Kompānija Apple dažu pēdējo gadu laikā vairākkārt ir paziņojusi, ka paplašinātās realitātes (AR) tehnoloģijai ir liela nākotne, tāpēc kompānija daudz  līdzekļu iegulda attiecīgajās izstrādēs.

Viens no Apple gaidītākajiem jaunajiem produktiem ir paplašinātās realitātes brilles, kuru provizoriskais nosaukums ir Apple Glasses. Avots ir atradis kompānijas Apple reģistrētu patentu, kas pirmo reizi atklāj, kā lietotāji varēs pārvaldīt saturu, izmantojot jaunās viedās brilles.

Mēs jau sen esam pieraduši pie mobilo ierīču sensoru ekrāniem arī dažos datoros, bet kā ieviest tirgū pilnīgi jaunas formas ierīci – pārejas un apguves procesu padarot maksimāli ērtu un nesāpīgu? Patentā teikts, ka paplašinātās realitātes brilles spēs projicēt lietotāja interfeisa elementus uz jebkuras virsmas reālajā pasaulē, kas varēs “reaģēt” uz fiziskiem pieskārieniem, mājieniem un citiem žestiem.

Tas atrisinās galveno problēmu saistībā ar vadību un ļaus neizmantot kādas papildu iekārtas – tādas kā cimdi. Brillēs iebūvētie infrasarkanie sensori izsekos pirkstu kustībām uz reālām virsmām un iegūto informāciju pārveidos satura vadībai.

Apple Glasses iznākšana varēs notikt jau nākamajā gadā.

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top