Tehnoloģijas

Britu izlūkdienesti skaidro, kāpēc krievi vairs nelaiž Irānas dronus no Krimas

Britu izlūkdienesti skaidro, kāpēc krievi vairs nelaiž Irānas dronus no Krimas

Krievu okupanti ir mainījuši vietu, no kurienes viņi palaiž Irānas bezpilota lidaparātus, lai dotu triecienu Ukrainai. Viņi pārcēlās no Krimas uz Krasnodaras apgabalu divu iemeslu dēļ.

Secinājumos par to dalījās Lielbritānijas izlūkdienests. Eksperti publicējuši jaunu ziņojumu par militāro situāciju, kas attiecas uz vakardienas krievu uzbrukumu. Viņi uzskata, ka 16.decembrī iebrucēji mēģinājuši uzbrukt gan ar raķetēm, gan ar Irānas bezpilota lidaparātiem. Pēdējie pacēlās no Krasnodaras apgabala.

“Iepriekš šie bezpilota lidaparāti tika palaisti galvenokārt no okupētās Krimas teritorijas. Izmaiņas palaišanas vietā, iespējams, ir saistītas ar Krievijas bažām par Krimas vājo aizsardzību, kā arī ir ērtāka dronu piegāde no iespējamās ieroču pienākšanas vietas. Krievija – Astrahaņa,” piebilda britu izlūkdienestā

Vakardienas apšaude sākās aptuveni pulksten 8:30. Pēc Ukrainas bruņoto spēku virspavēlnieka Valērija Zalužnija teiktā, Krievija izšāva 76 raķetes, no kurām 60 tika notriektas. Iebrucēju mērķis bija galvenokārt enerģētikas infrastruktūras objekti.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top