Visas ziņas

Britu regulators apsūdzējis kripto biržu BitMEX par nekorektas reklāmas publicēšanu The Times

Lielbritānijas Reklāmas standartu pārvalde (ASA), kas ir pašregulējoša organizācija, informējusi kompāniju HDR Global Trading Ltd (kripto biržas BitMEX operatoru) par to, ka šī gada 3. janvāra izdevumā The Times pirmās kriptovalūtas reklāma maldina lasītājus, kā arī satur pārspīlējumus.

ASA uzsvēra, ka bitkoina cenas logaritmiskajā grafikā, kas publicēts The Times, attālums starp 1 $ un 100 $ atzīmēm ir vienāds ar attālumu starp 100 $ un 1000 $. Resora eksperti atzinuši, ka tāds informācijas attēlojums patiešām bijis nepieciešams, lai parādītu milzīgo pieaugumu, tomēr norādīja, ka pareizai interpretācijai nepieciešamas īpašas zināšanas – kādas The Times lsītājiem var nebūt.

ASA uzskata, ka lasītāji šī grafika dēļ varēja nepareizi interpretēt datus par bitkoina cenu un stabilitāti, bet BitMEX nav brīdinājusi viņus par investēšanas riskiem – līdz ar to ir pārkāpusi standartus.

Resora pārstāvji nolēma, ka šo sludinājumu vairs nevajadzētu publicēt, bet HDR Global Trading Ltd palūdza reklāmas materiālos skaidri aprakstīt riskus.

Chancellor on brink of second bailout for banks 3

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top