Visas ziņas

Reperis 50 Cent iegūst miljonus, pārdodot savu albumu par bitkoiniem

Reperis “50 Cent” jeb īstajā vādā Kērtiss Džeksons ir ieguvis miljoniem bitkoinus, pārdodot savu albumu par šo kriptovalūtu, kā ziņo vietne TMZ.com. Vadoties pēc šī brīža valūtas kursa, reperis ir ieguvis vairāk nekā 7 miljonus ASV dolārus. Sava albuma pārdošanu par bitkoiniem reperis uzsāka četrus gadus atpakaļ un šobrīd ir ieguvis lielu peļņu.

“50 Cent” 2014. gadā pirmais uzsāka sava piektā albuma ‘Animal Ambition” pārdošanu arī par bitkoiniem. Viena albuma cena bija 5.50 dolāri jeb 0.0088 bitkoini un tajā gadā mūziķis ieguva 700 bitkoinus, kuru vērtība bija  400,000 ASV dolāri.

Reperim šī naudas summa ir saglabājusies kriptovalūta makā un arī šobrīd, 2018. gadā, nav pādevis šo kiptovalūtu. Kopš 2014. gada bitkoinu vētība ir pieaugusi  un iepriekš iegūtie 700 bitkoini jeb 11 tūktoši ASV dolāri šobīd ir sasnieguši 7 miljonus ASV dolāru vērtību.

“50 Cent” šīs ziņas ir apstiprinājis savā Twitter kontā.

Savukārt savā Instagram kontā reperis ir ievietojis sekojošu komentāru par jau aizmirstajiem bitkoiniem savā kriptovalūtas makā kopš 2014. gada: “Nav slikti priekš puiša no Jamaikas, es lepojos ar sevi.”

Vietne TMZ norāda, ka nav zināms, vai mūziķis ir nolēmis izņemt naudu no sava maka, taču tā kā kriptovalūtas vērtība pēdējo mēnešu laikā ir samazinājusies, pašlaik būtu ieteicams nogaidīt, ja viņš to var atļauties.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top