Tehnoloģijas

Bitkoina cenas kritums nebaida institucionālos investorus

Bitkoina turētāji

Pixabay

Viena no vadošajām aktīvu pārvaldīšanas kompānijām Eiropā Nickel Digital Asset Management veica pētījumu, lai noskaidrotu klasisko finanšu uzņēmumu vadītāju investīciju stratēģiju attiecībā uz digitālajiem aktīviem, ja tie jau ir šādu kompāniju bilancē.

Izrādās, ka 82% respondentu tuvāko divu gadu laikā plāno palielināt savu organizāciju ieguldījumus kriptovalūtā. Tikai 7% plāno pārdot daļu no esošajām kriptovalūtām, un tikai 1% ir gatavi pilnībā atteikties no ieguldījumiem digitālajos aktīvos. Viedokļu izpētei tika izvēlēti vairāku ASV, Lielbritānijas, Francijas, Vācijas un Apvienoto Arābu Emirātu kompāniju vadītāji.

Aptaujas rezultāti parāda, ka investīciju fondi, daļu līdzekļu ieguldot kriptovalūtā, nav zaudējuši interesi par to, pat ņemot vērā digitālo aktīvu kopējās kapitalizācijas manāmu samazināšanos. 58% aptaujāto sacīja, ka ir ieinteresēti palielināt ieguldījumus kriptovalūtā, jo viņi paļaujas uz tirgus pozitīvo dinamiku ilgtermiņā.

Saskaņā ar Nickel Digital Asset Management sniegto informāciju, šobrīd institucionālie uzņēmumi bitkoinā un dažādos uz tiem balstītos finanšu instrumentos ir ieguldījuši 43,2 miljardus dolāru. Turklāt 19 sabiedriskās organizācijas ar kopējo kapitalizāciju vairāk nekā vienu triljonu dolāru ir ieguldījušas aptuveni 6,5 miljardus dolāru kriptovalūtā. Atgādināsim, ka viens no ievērojamākiem bitkoinu investoriem ir MicroStrategy.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top