Mainings

Kurā valstī bitkoina maininga pašizmaksa ir viszemākā?

Bitkina mainings Argentīnā

Foto: IgorVetushko/Depositphotos.com

Ņemot vērā Ķīnas amatpersonu nesenos paziņojumus, maininga nozare meklē risinajumus maininga iekārtu pārvietošanai un jaunu kompleksu būvniecībai.

Kamēr Ķīna veido aptuveni 65% visa bitkoina maininga jaudas, investori pievērš uzmanību dažādām ģeogrāfiskajām vietām, kur izvietot iekārtas kriptovalūtas ieguvei. Viena no pievilcīgām lokācijām ir Argentīna – to vēsta vietējais laikraksts Buenos Aires Times. Saskaņā ar saņemto informāciju – bitkoina ieguves pašizmaksa šai valstī ir aptuveni 4 tūkst. dolāru.

Nav nejaušība, ka lielie investori sāk tuvāk aplūkot Argentīnu. Kanādas kompānija Bitfarms Ltd plāno paplašināt klātbūtni Buenosairesā, ieviešot papildu aprīkojumu un tiecoties sasniegt savas organizācijas kopējās jaudas rādītāju Argentīnā 210 mW apmērā. Salīdzinājumam: pašā Kanādā Bitfarms Ltd maininga iekārtas jaudas ziņā veido tikai 69 mW.

Bitkoinu mainings Argentīnā ir izdevīgs, jo Argentīnas peso devalvācijas dēļ 1 kilovata stunda enerģijas cena, kas izteikta ASV dolāros, demonstrē pazemināšanās tendenci un pašreiz ir aptuveni divi ASV centi.

Elektrības izmaksas vietējām mājsaimniecībām vidēji veido 2% no to ģimenes budžeta. Tas ir pat mazāk nekā Peru, kur ir liels vietējo hidroelektrostaciju ģenerētās elektrības pārpalikums. Šis rādītājs ir arī mazāks nekā Čīlē, Brazīlijā un Kolumbijā un citās Dienvidamerikas valstīs.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top