Tehnoloģijas

Viedoklis: vai bitkoins izkonkurēs zeltu un dolāru?

Izaicinājums

Unsplash

Bitkoina (BTC) cena attiecībā pret ASV dolāru ir samazinājusies līdz 44 200 dolāriem. Eksperti aicina investorus necelt paniku sakarā ar cenas korekciju.

Bloomberg stratēģis Maiks Makglouns Twitter kārtējo reizi uzrakstījis, ka BTC piemīt gigantisks potenciāls. Ja agrāk zelta konkurents bija Amerikas dolārs, tad tagad šī instrumenta vietu ieņem bitkoins.


Analītiķis ir pārliecināts, ka nekāda ASV varas iestāžu represīvā politika nespēs apturēt digitālās valūtas ieviešanu. Bitkoins ir vadošais globālo izmaiņu draiveris finanšu sistēmā.

Analogs viedoklis ir Prinstonas universitātes vēsturniekam Haroldam Džeimsam. Pēc viņa teiktā – bez BTC globālās ekonomikas digitalizāciju paātrina arī Ethereum (ETH) un pārējās kriptovalūtas, kuru pamatā ir blokķēdes tehnoloģija.

Viens no spilgtākajiem BTC piekritējiem – Entonijs Pompliano nesen paziņoja, ka ASV dolārs un zelts ienesīguma ziņā ievērojami piekāpjas kriptovalūtai.

Tieši tāpēc bitkoina pievilcība turpina pieaugt. Kapitālieguldījumu apjomu ziņā nākotnē monēta pat spēšot apsteigt tehnoloģiju kompāniju akcijas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top