Biržas

BTCC paziņojusi par biržas restartēšanu un savu tokenu izlaišanu

BTCC – viena no vecākajām Ķīnas treidinga platformām – paziņojusi par biržas darbības atjaunošanu un tokenizētas stimulēšanas sistēmas aktivizēšanu.

Pirmdien kompānija paziņoja, ka biržā, kas tika pārformēta pēc kriptovalūtas tirdzniecības aizlieguma Ķīnā, būs pieejama bitkoina, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin tirdzniecība pārī ar USD, kā arī kriptovalūtas maiņa pēc krosa kursa.

Līdz ar biržas darbības atjaunošanu BTCC piedāvās lietotāju atlīdzības sistēmu, kas balstīta uz kompānijas pašas pasūtītajiem tokeniem. Biržas klienti varēs saņemt punktus par reģistrēšanos, verifikācijas veikšanu un aktīvu treidingu, ko vēlāk varēs apmainīt pret BTCC tokeniem.

Precīzs jaunās sistēmas palaišanas datums netiek ziņots, tomēr biržas pārstāvji apgalvo, ka tā notiks “pāris tuvāko mēnešu laikā”. Kompānija arī paziņojusi, ka lietotāju atlīdzību maksimālais daudzums būs limitēts, un pagaidām vēl nav noteikta attiecība, pēc kuras atlīdzības punkti tiks apmainīti pret biržas tokeniem.

Vēlāk BTCC plāno biržai pievienot citu populāru kriptovalūtu un tokenu ERC-20 atbalstu.

BTCC restartēšanas plāns iesniegts gadu pēc Ķīnas Tautas bankas aizlieguma rīkot valstī ICO un tirgot kriptovalūtas pret fiat līdzekļiem. Pēc darbības apturēšanas Ķīnā BTCC Honkongā izveidoja tirdzniecības crypto-to-crypto platformu DAX, kuras darbības arī tika apturēta 2018. gada decembrī. Jāatzīmē, ka BTCC konkurenti – Huobi un OKCoin – veiksmīgi turpināja sniegt kriptovalūtas tirdzniecības pakalpojumus pārī ar citām kriptovalūtām un pievienojās pasaulē lielāko digitālo aktīvu biržu sarakstam.

Atgādināsim, ka janvārī bitkoinu biržu BTCC nopirka Honkongas blockchain investīciju fonds.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top