Ziņas

Prezidenta Buša vecākā dēls saņēmis 300 tūkstošus $ par tikšanos ar piramīdas OneCoin dibinātāju

Prezidenta Buša vecākā dēls saņēmis 300 tūkstošus $ par tikšanos ar piramīdas OneCoin dibinātāju

Uzņēmējs Neils Bušs, ASV  prezidenta Buša vecākā dēls un Džordža Buša jaunākā brālis, saņēmis 300 tūkstošus $ par tikšanos ar kriptovalūtu piramīdas OneCoin dibinātāju Rudži Igantovu  – vēsta Law360.

Jauna informācija parādījusies 400 milj. $ atmazgāšanā apsūdzētā OneCoin jurista Marka Skota lietas noklausīšanās laikā. Viņš un viņa advokāts apgalvo, ka Buša  parādīšanās tajā tikšanās reizē ir pārliecinājusi Skotu par kompānijas leģitimitāti. Viņa aizsardzība balstīta uz apgalvojumu, ka viņš ticis maldināts saistībā ar OneCoin patieso dabu.

Zināms, ka FBI sazinājies ar Bušu saistībā ar viņa iesaistīšanos kompānijas Hoifu Energy darbībā, kas pieder Ķīnas uzņēmējam Huei Či Minam. Pēdējais it kā pārraudzījis darījumu 60 milj. $ apmērā par Āfrikas naftas atradnes iegādes kreditēšanu. Daļu aizdevuma teorētiski vajadzēja izsniegt OneCoin.

“Jā, jūsu godība”, – atbildēja advokāts Deivids Brauns uz tiesneša jautājumu, vai tiešām Honkongā notikusi tikšanās starp Minu, Bušu un Ignatovu.

Atgādinām – Ignatova pazuda bez pēdām 2017. gada beigās. ASV viņu apsūdz naudas atmazgāšana un krāpšanā.

Pagājušajā nedēļā viņas brālis Konstantīns Ignatovs atzina vainu vairākos apsūdzības punktos, tostarp naudas atmazgāšanā. Tagad viņam draud līdz 90 gadiem cietumā ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top