Ethereum

Buterins pret Heisu. Manipulācijās ar Ethereum cenu iespējams iejaukta BitMEX vadība

 

ETHIepriekš BitMEX izpilddirektors (CEO) Artūrs Heiss paziņoja, ka  Ethereum ir shitkoins, kura cenai jākrītas zemāk par 100 dolāriem. Heisa teiktais izskanēja publiski tieši tobrīd, kad kriptovalūta nokritās līdz 260 dolāriem. Par to raksta Bitcoin NEWS.

Atgādinām, ka monēta sasniedza savu vērtības rekordu šī gada janvārī. No 1400 dolāriem līdz 260 Ethereum noslīdēja tikai sešu mēnešu laikā. Kriptovalūta zaudēja 79 procentus vērtības. Ņemot vērā šos notikumus, kripto kopienā pat sāka bažīties par pārmērīgo Ethereum inflāciju.

Jāatzīmē, ka monētas pēdējais straujais kritums sakrita ar tās fjūčeru listingu BitMEX. Tad Ethereum dažās dienās kļuva gandrīz par 40 procentiem lētāks. Iespēja mainīt kriptovalūtu lielā biržā lielajiem spēlētājiem deva labu instrumentu tās cenas samazināšanai.

Fakts, ka Heiss atbalsta Ethereum krišanos, liecina par iespējamām manipulācijām ar aktīva cenu BitMEX. Kriptovalūtas kapitalizācija kritās gandrīz līdz 30 miljardiem dolāru, un tātad to jau ir vieglāk pārvaldīt lielo spēlētāju labā.

BitMEX izpilddirektors (CEO) prognozē, ka lielie investori  masveidā pārdos Ethereum.  Kriptovalūtas ieplūde lielākajā biržā patiešām var novest monētu zem 200 vai pat 100 dolāriem. Cerēsim, ka Vitaļika Buterina projekts izturēs visas likstas un nodzīvos līdz nākamajām manipulācijām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top