Bytecoin

Bytecoin realizēs hardfork

Bytecoin hardforks

Daudzi atceras, ka pagājušajā nedēļā Bytecoin tika pievienots Binance tirdzniecības sarakstā, kas izraisīja krasu kriptovalūtas vērtības pieaugumu. Īsā laika periodā Bytecoin pieauga par 170%. Tomēr augsto tirdzniecības apjomu dēļ kriptovalūtas tehniskā daļa neizturēja un aizgāja offline.

Investoriem bija iespēja nopelnīt lielu naudu, bet viņiem tas neizdevās tehniskas kļūdas dēļ, kuras rezultātā kriptovalūtu nebija iespējams tirgot. Notikumu secība dažus investorus rosināja domāt, kas viss tika speciāli saplānots.

Komanda steidzās kliedēt minējumus, atjaunojot piekļuvi visiem aktīviem precīzā apjomā nepieciešamā vietā – neviens netika piemānīts. Bet, lai nostiprinātu drošību un stabilitāti, komanda nolēma rīkot hardfork, par ko tiek ziņots Bytecoin kopienas tviterī.

Komanda hardfork komentējusi šādi:

“Mēs esam pārskatījuši savus plānus un pieņēmuši lēmumu mainīt mūsu stratēģiju no “optimistiskas” uz “piesardzīgu”. Tas ir nepieciešams solis, lai izvairītos no visiem trūkumiem, kādi var rasties pēc hardfork relīzes. Atjauninājuma galvenais mērķis – novērst problēmas, ar kādām tīkls sadūrās 8.-10. maijā. Galarezultātā mēs vēlamies padarīt mūsu programmatūru drošāku un stabilāku.”

Hardfork norises datums pagaidām nav zināms. Nav zināma arī tehniskā informācija par gaidāmo tīkla atjauninājumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top