Mainings

Canaan Creative prezentējusi jaunu maineri ar hasrate 30 Th/s

Kompānija Canaan Creative preses konferencē Hančžou prezentējusi kriptovalūtu maininga ierīci - AvalonMiner A9 ar 7 nanometru čipu

Kompānija Canaan Creative preses konferencē Hančžou prezentējusi kriptovalūtu maininga ierīci – AvalonMiner A9 ar 7 nanometru čipu. Par to ziņo Weixin.

Izstrādātāji norāda, ka ASIC mainera hasrate sasniedz no 26,5 līdz 30 Th/s, un produktivitāte ir no 60 līdz 70 W uz Th/s.

Kompānijas pārstāvji arī atzīmējuši, ka jaunā 7 nanometru čipa rādītāji pārspēj iepriekšējos modeļus, pateicoties labākai skaitļošanas jaudai, zemam enerģijas patēriņam un augstam ienesīgumam.

Konferencē Canaan Creative paziņoja, ka tiks izlaists vēl viens jauns produkts kriptovalūtas Litecoin ieguvei – AvalonMiner L. Saskaņā ar kompānijas pārstāvju teikto – modelis nodrošinās hasrate 1 891 MH/s, bet produktivitāte būs 0,84 W uz Mh/s.

Tai pašā dienā kompānijas prezentēja televizoru AvalonMiner Inside ar kriptovalūtu ieguves funkciju.

Bez tam Canaan Creative solīja laist klajā mājas sildītāju ar kriptovalūtu maininga funkciju.

Pagaidām nav zināms – kad jaunās ierīces nonāks tirdzniecībā.

Atzīmēsim, ka jūlijā Japānas interneta gigants GMO paziņoja par bitkoina mainera izlaidi uz 7 nanometru ASIC čipu bāzes. Ir zināms, ka jaunā modeļa hasrate sasniedz 33 Th/s.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top