Tehnoloģijas

Čanpens Čžao: FTX fiasko vainojams tikai pats Sems Bankmans Frids

Čanpens Čžao: FTX fiasko vainojams tikai pats Sems Bankmans Frids

Binance ģenerāldirektors paziņoja, ka ne viņš – ne viņa kompānija nav saistīti ar biržas FTX krahu.

Pasaulē lielākās kripto platformas vadītājs  Čanpens Čžao (Changpeng Zhao) par vainīgu tirdzniecības platformas FTX defoltā uzskata tās dibinātāju Semu Bankmanu Fridu (Sam Bankman-Fried).

Biznesmenis viņu nodēvējis par “vienu no lielākajiem visu laiku krāpniekiem un manipulēšanas meistaru”.

Bankmanam Fridam izdevās pārliecināt daļu kopienas, ka viņam bija labi nodomi. Taču tas nav iespējams, jo meli nemēdz būt ar labiem nodomiem, – ir pārliecināts Binance vadītājs.

Pēc viņa sacītā – Bankmans Frids varēja uzpirkt medijus un sabiedriskā viedokļa līderus, lai viņu padarītu par varoni. Čžao uzskata, ka platforma FTX pati iznīcināja sevi un savus lietotājus, un ar defoltu nav saistīta nekāda trešā puse.

Viņš piebilda, ka viņa birža negrasās konkurentiem veltīt pārāk daudz laika, jo ir svarīgākas problēmas, kas saistītas ar zemu kriptovalūtu ieviešanas līmeni: “Mēs vēlamies, lai ekosistēmā pastāvētu vairākas biržas, blokķēdes un maki”.

Biznesmenis apliecināja, ka Binance ir daļa no globālā decentralizācijas procesa. Tāpēc birža vēlas palīdzēt drošiem projektiem, kas saskārušies ar naudas trūkumu attīstībai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top