Biržas

Biržas Binance vadītājs paziņo jaunumus

Kriptovalūtu biržas Binance vadītājs Čanpens Čžao atbildējis uz jautājumiem un cita starpā atklājot plānus par jauna servisa palaišanu.
Video ranslācijas laikā Čžao paziņoja, ka jaunā servisa nosaukums būs Binance Cloud. Papildu detaļas viņš neminēja –  pēc visa spriežot, runa ir par decentralizētu mākoņservisu.

Vēl Čanpens Čžao paziņoja, ka decentralizētā platforma Binance DEX iecerējusi iekasēt maksu par jaunu projektu listingu 100 000 $ apmērā. Pēc viņa sacītā – tāds solis vērsts uz spama un krāpniecisku projektu apkarošanu.

“Mēs vēlamies samazināt spama vai krāpniecisku projektu daudzumu. Tiks ieviests validatoru balsošanas process, bet vērtība [listinga], iespējams, būs aptuveni 100 000 dolāru. Laika gaitā šī summa var mainīties”, – viņš teica.

Vēl viens ievērības cienīgs paziņojums bija par atbalstāmo valūtu saraksta paplašināšanu p2p tirdzniecības platformai. Pašlaik tā ir pieejama tikai mobilajām ierīcēm. Sākotnējā posmā platforma atbalstīja tādas valūtas – kā Ķīnas juaņa un Vjetnamas dongs – taču tagad šo sarakstu ir papildinājis arī Krievijas rublis. Tostarp nekādus papildu paziņojumus birža nav sniegusi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top