Tehnoloģijas

Carbon 1 Mark II – pasaulē pirmais viedtālrunis ar oglekļa šķiedras korpusu, kas sver tikai 125 g

Carbon 1 Mark II – pasaulē pirmais viedtālrunis ar oglekļa šķiedras korpusu, kas sver tikai 125 g

Mazpazīstams uzņēmums Carbon Mobile eksperimentēja ar viedtālruņa korpusa materiāliem un laida klajā neparastu ierīci – Carbon 1 Mark II. Ražotājs apgalvo, ka šis ir pirmais viedtālrunis pasaulē, kura korpuss izgatavots no oglekļa šķiedras.

Ko iegūstam

Ražotāji arī iepriekš apdarē ir izmantojuši oglekļa plastikātu (tās arī oglekļa šķiedras) (piemēram – Lenovo Z5 Pro GT un Oppo Find X Lamborghini), bet Carbon 1 Mark II korpuss ir pilnībā izgatavots no šī materiāla. Šai nolūkā izmantoja tehnoloģiju HyRECM (Hybrid Radio Enabled Composite Materials), kad oglekļa šķiedras tiek savītas ar radio viļņus caurlaidošiem kompozītiem, lai radītu dizainu “monocoque” (rāmja un korpusa integrācija).

Visvieglākais telefons

Rezultātā sanāca ļoti viegls un plāns gadžets: svars – tikai 125 g, biezums – 6,3 mm. Turklāt – pēc tagadējiem standartiem – tas ir ļoti kompakts: tiek izmantots 6,01 collu displejs AMOLED ar aizsargstiklu Corning Gorilla Glass 6.

Pārējie parametri ir tālu no ideāliem: procesors MediaTek Helio P90, 8 GB RAM, 128 GB ROM, 20 MP frontālā kamera ar diviem 16 MP sensoriem, 3050 mAh kapacitātes akumulators, OS Android 10 un pirkstu nospiedumu skeneris.

Cik maksā Carbon 1 Mark II?

Carbon 1 Mark II  novērtēts 800 eiro apmērā. Piegādes sola sākt jūnijā.

Avots: Carbon Mobile

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top