Cardano

Čārlzs Hoskinsons par Cardano attīstības plāniem 2022. gadā

Cardano

2022. gadā Cardano ekosistēmā būs aktivizēta platforma decentralizētu lietotņu izveidošanai. Izstrādātāji gatavo arī vairākus priekšlikumus tīkla uzlabošanai, ko iesniegs izskatīšanai kopienai, – pastāstīja IOHK vadītājs Čārlzs Hoskinsons

Pēc Hoskinsona teiktā – galvenais mērķis 2022. gada otrajā pusē ir integrēt Cardano “vienlaidu mikrofinansēšanas transakcijas”.

Viņš arī atzīmēja, ka IOHK izveidos “formālu projekta struktūru ar atvērtu pirmkodu – tādu kā Linux Foundation Hyperledger Fabric”. Viņš uzskata, ka tas ļaus ekosistēmā piesaistīt vairāk institucionālā kapitāla.

Hoskinsons pievērsa uzmanību izstrādātāju sagatavotajiem Cardano tīkla uzlabošanas priekšlikumiem (CIP). Citu iniciatīvu starpā viņš minēja tīmekļa maku mijiedarbībai ar DeFi protokoliem.

IOHK vadītājs pastāstīja, ka dažus CIP jau pārbauda testa tīklā. Kā piemēru viņš minēja vienādranga transakcijas. Tās ļaus padarīt ekosistēmu decentralizētāku, jo validatori varēs tieši “sazināties” viens ar otru.

28. decembrī Hoskinsons laida klajā vēl vienu video, kurā paziņoja, ka uz Cardano bāzes tiek izstrādāti 175 projekti. Vairāk nekā 12 no tiem tiks aktivizēti 2022. gada pirmajā ceturksnī.

“Decentralizētās biržas jau strādā testa tīklā. Tās ir arī galvenajā tīklā – tur ir liela konkurence”, – viņš piebilda.

Hoskinsons paziņoja, ka 2022. gada pirmā puse būs ļoti svarīga Cardano izmantošanas komercializācijai. Pēc viņa teiktā – februārī izstrādātāji prezentēs uzlabojumus smartkontraktiem Plutus. Hardforks varētu notikt jau jūnijā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top