Cardano

Cardano izpilddirektors uzskata, ka ADA pārspēs konkurencē Facebook Libra koinu

Cardano izpilddirektors uzskata, ka ADA pārspēs konkurencē Facebook Libra koinu

Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons uzskata, ka platformas valūta ADA ir krietni pārāka par Facebook koinu.  Šādu uzskatu viņš pauda tad, ka Facebook oficiāli bija paziņojis par stabilā koina Libra laišanu apritē. Šī ziņa kopumā izsauca lielu sabiedrības intresi pēdējo nedēļu laikā.

Hoskinsons izteica savus komentārus intervijā ar Finance Magnates, kas tika publicēta 26. jūnijā. Izpilddirektors uzsvēra kriptovalūtas nozīmi jaunajos tirgos salīdzinājumā ar izveidotajām finanšu sistēmām.

“Jaunajiem tirgiem ir svarīga kriptovalūtu nozīme.”

Hoskinsons turpināja teikto:

“Skatoties uz attīstīto pasauli, man tā nerūp. Tā ir stingri reglamentēta un daudzos gadījumos falsificēta sistēma. Ja es izlemšu konkurēt ar tehnoloģiju uzņēmumu, viņi var vienkārši izspiest mani ārā no tirgus, izmantojot regulējumu.”

Hoskinsosn ir veltījis savus pūliņus kriptovalūtas popularizēšanai visā pasaulē, šomēnes viņš tikās ar Gruzijas premjerministru, kā viņš norādīja tviterī, “Lieliska tikšanās un saruna ar Gruzijas premjeru Mamuku Bakhtadze par Gruzijas vēlmi nākamajos gados ieviest jauninājumus”. Domājams, ka abi ne tikai runāja par kriptovalūtu, bet arī par blokķēdes tehnoloģiju un tās ietekmi uz tādām infrastruktūrām kā izglītība un veselības aprūpe.

Maksājumi būs pēdējais kritērijs attiecībā uz kriptovalūtas dominējošo stāvokli jaunizveidotos tirgos. Izpilddirektoram tika uzdots jautājums par to, kā “Facebook” Libra koins tiks piesaistīts digitālo maksājumu sistēmai un vai Cardano spēs konkurēt ar milzīgo sociālo tīklu.

Hoskinsons atbildēja:

“Es neienāku tirgū, lai gūtu labumu no cilvēkiem. Facebook ir ienācis valstīs, par kurām viņš neko daudz nezina un mēģina cilvēkus paverdzināt ekonomiskam monopolam, un neko nesniegt par to pretī. Vienīgais tiek piedāvātas zemas maksas.”

Shelley testa tīkls

Pagājušās nedēļas beigās tika uzsākta Shelley testa tīkla darbība

Shelley tīkla izveide ir nākamais Cardano solis uz attīstību, padarot publisko blokķēdi pilnīgi decentralizētu.

Iespējams, nākošajā gadā tīkls uzsāks darbību, norādīja Hoskinsons:

“Par to paziņosim šogad. Bet tieši kad, ir grūti pateikt. Notiek kavēšanās. Notiek negaidītas lietas. Varbūt ir dažas lietas, kuras varam paātrināt, bet izveidot programmatūru ir grūti.”

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top