Cardano

Kompānija CoinShares fiksējusi kapitālieguldījumu pieaugumu Cardano un Solana

Investīcijas Cardano un Solana

CoinShares

Fondi, kas orientēti uz digitālajām valūtām Cardano (ADA) un Solana (SOL), pagājušajā nedēļā bijuši vispievilcīgākie institucionālajiem investoriem. Šo monētu vērtība pēdējo septiņu dienu laikā palielinājusies par vairāk nekā 30%.

Kompānijas Coinshares pārskatā teikts, ka institucionāļi pozitīvi vērtē šo kriptovalūtu tuvākās nākotnes perspektīvas. Tieši tāpēc mēs arī redzam investīciju pieaugumu fondos, kas orientēti uz Cardano un Solana. Nedēļas laikā tie saņēma attiecīgi 6,4 un 11 miljonus dolāru.

Pētnieki atzīmē, ka Cardano fondi kopumā jau ir piesaistījuši 68 miljonus dolāru.

Turklāt paralēli turpinās līdzekļu aizplūde no bitkoina produktiem. Pagājušajā nedēļā tie zaudēja vēl 2,8 miljonus dolāru. Uz BTC orientētie fondi ik mēnesi zaudējuši 57,5 ​​miljonus dolāru.

Pārējie kriptovalūtu produkti ir saglabājuši pozitīvu bilanci, taču līdzekļu pieplūdums joprojām ir neliels. Līdz šim fondi ir akumulējuši digitālos aktīvus līdz 57,3 miljardu dolāru apmērā.

Lauvas tiesu līdzekļu atrodas kompānijas Grayscale pārvaldībā (44,8 miljardi dolāru). Atzīmēsim, ka šis finanšu gigants investē uzreiz vairākās vadošajās digitālajās valūtās, izmantojot savus trastus. Lielākie no tiem, kas piesaistīti bitkoinam un Ethereum, pieauguši līdz 32,36 un 10,37 miljardiem dolāru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top