Visas ziņas

Projekts Cardano uzlabojis maciņu Daedalus

Cardano jauns atjauninājums makam Daedalus

Projekts Cardano ir aktivizējis jaunu kripto maciņu Daedalus 1.0.0, ar uzlabotu sinhronizāciju gatavojoties atjauninājumam Shelley.

Par Daedalus 1.0.0 maka izlaišanu paziņoja IOHK izpilddirektors un Cardano līdzdibinātājs Čārlzs Hoskinsons. Pēc Cardano attīstības komandas teiktā, jaunākajai Daedalus versijai ir vairāki svarīgi uzlabojumi. Daedalus 1.0.0 kriptovalūtas maks ir kļuvis ātrāks un uzticamāks nekā iepriekšējā versija.

Cardano atjauninājumi ir sadalīti vairākos posmos un nosaukti slavenu mākslinieku un filozofu vārdos un katram no tiem ir sava specifika. Shelley ir vērsts uz steikingu (peļņas gūšana no aktīvu uzglabāšanas), un decembrī tas tika palaists Cardano testa tīklā.

Iepriekš Hoskinsons sacīja, ka Shelley laikmets atbalstīs tikai BECH32 adreses, tāpēc veco maku lietotājiem būs jāpārvieto savi aktīvi uz jauno tīkla versiju.

Atšķirībā no iepriekšējās maciņa versijas, kuras vidējais sinhronizācijas ātrums bija 9–14 stundas, atjauninātā Daedalus 1.0.0 maka sinhronizācijas laiks ir aptuveni stunda. Turklāt jaunās versijas atkopšanas laiks ir 20 minūtes, turpretī iepriekšējās versijās tas ilga apmēram 4,5 stundas.

Hoskinsons arī deva mājienu, ka Cardano komanda plāno sākt izlaist vairākus Shelley atjauninājumus, kā arī citas svarīgas projekta iespējas no 2020. gada maija.

Novembrī Cardano komanda paziņoja par Daedalus maka atjaunināšanu galvenajā blokķēdē dažas dienas pirms paredzētā Shelley nozīmīgāko atjauninājumu uzsākšanas testa tīklā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top