Cardano

Cardano sola atjauninājumu līdz mēneša beigām. Gaidām cenas pieaugumu?

IOHK ģenerāldirektors un kriptovalūtas Cardano izveidotājs Čārlzs Hoskinsons atbildējis uz sekotāju jautājumiem YouTube. Viņš pastāstīja par gaidāmo atjauninājumu un Shelly Cardano 1.4. Saskaņā ar Hoskinsona teikto – izstrādes process noritēja labi, bet programmatūra atrodas regresīvās testēšanas fāzē. Vislielākās izmaiņas notika Wallet Backend. Un tieši šis koda fragments tika pārbaudīts vispirms.

Mēs jau veicām vairākus testus – un nekādas problēmas netika konstatētas. Tas ir ļoti svarīgi, jo koda apjoms ir ļoti liels. Kodols piedzīvoja ļoti dziļu refaktoringu, mēs atradām jaunus risinājumus datu bāzēm.

Vēlāk viņš piebilda, ka izstrāde tika pabeigta jau pirms dažām nedēļām, bet visu pārējo laiku tikai testēja. Par to atbild IOHK testēšanas nodaļas vadītājs Alans MakNikolass ar savu komandu.

Komanda apgalvo, ka atlicis pavisam nedaudz. Provizoriski atjauninājums 1.4 tiek plānots novembra beigās vai decembra pašā sākumā. Šis atjauninājums Cardano ekosistēmai būs visnozīmīgākais visā pastāvēšanas laikā. Versija 1.4 lielā mērā ir Wallet Backend atjaunota koda bāze. Kā raksta Ambcrypto – Hoskinsons jau minēja, ka pašreizējais kods Cardano SL nebija paredzēts ilgtermiņa izmantošanai, tāpēc atjaunotajā kodā izstrādātāji daudz ko izlabos. Atsevišķi var atzīmēt atkarību novēršanu un būtisku arhitektūras pārstrādi.

Pēc atjauninājuma 1.4 visi turpmākie atjauninājumi tiks piesaistīti Shelly. Viens no ieplānotajiem lielajiem atjauninājumiem būs jaunais kods Ouroboros BFT.

Atgādinām, ka Cardano ne vienmēr viss rit tik gludi. Piemēram – oktobrī monētas dibinātājs un kopienas dalībnieki pieprasīja Cardano Foundation vadītāja atkāpšanos no amata. Pagaidām par šo situāciju nav saņemtas jaunas ziņas.

Cardano update

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top