Litecoin

Čārlijs Lī nosaucis vēl vienu iemeslu visu savu Litecoin pārdošanai

 

Čārlijs Lī nosaucis vēl vienu iemeslu visu savu Litecoin pārdošanaiLitecoin dibinātājs Čārlijs Lī minējis vēl vienu argumentu par labu diezgan strīdīgajam lēmumam par visu viņam piederošo LTC monētu pārdošanu. Saskaņā ar uzņēmēja teikto – darījuma peļņa ļāva viņam pilnībā koncentrēties uz projekta attīstīšanu un nedomāt par jaunu ienākumu avotu meklēšanu. Viņa teikto citē AMBCrypto.

Savu paziņojumu Lī izdarīja Litecoin kopienas samita laikā, par kura galveno mērķi viņš nosauca FUD – nenoteiktības ap monētu novēršanu. Uzņēmējs piebilda, ka visu monētu pārdošana sniedza viņam atvieglojumu un ļāva pilnībā koncentrēties uz Litecoin.

Paldies Dievam, esmu izdarījis to, ko izdarīju. Ja es būtu pieņēmis citu lēmumu, tad man nāktos meklēt darbu, lai nodrošinātu savu dzīvi.

Tostarp Lī paziņoja, ka Litecoin investoriem nav jāpārdod savas monētas nenoteiktības un kriptovalūtas kursa pazemināšanās periodā. Tāda stratēģija ļaus labāk saprast tirgus tendences un padarīt ienesīgākas nākamās investīcijas – viņš piebilda.

Litecoin burtiski iekrita man rokās, jo es nepiederu pie to vadītāju kategorijas, kuri visu iegulda savā produktā. Vienīgais, ko es vēlējos izdarīt – izveidot kaut ko, kas ilgtermiņā ietekmēs tirgu, un gūt no tā prieku. Ja pie manis atnāks cilvēki un teiks, ka viņiem ir ideja padarīt Litecoin par globālu valūtu, es tam piekritīšu un palīdzēšu viņiem.

Iepriekš populārā YouTube kanāla TruthNeverTold autors nodēvēja Čārliju Lī par diženāko krāpnieku nozares vēsturē. Saskaņā ar blogera teikto – Lī pārdeva visus savus LTC pērnā gada beigās to vērtības maksimuma brīdī un kļuva bagāts uz investoru rēķina. Blogeris piebilda, ka pēc Lī rīcības kurss kritās un līdz pat šim tā arī nav atjaunojies.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top