Litecoin

Čārlijs Lī pastāstījis par mākslīgā spiediena mēģinājumiem uz Litecoin kursu

Čārlijs Lī pastāstījis par mākslīgā spiediena mēģinājumiem uz Litecoin kursu

Kriptovalūtas Litecoin izveidotājs Čārlijs Lī paziņojis, ka pēdējā laikā treideri un fondi, kā arī dažas ieinteresētās grupas “saskaņoti” izdarījušas spiedienu uz monētas kotējumiem.

Cilvēki un fondi, kas atver īsās pozīcijas pret LTC, kā arī grupas, kas Litecoin uzskata par apdraudējumu, saskaņoti izdarīja spiedienu uz monētas kursu. Es mēģināšu kliedēt visu šo apkārtesošo FUD un parādīt – kāpēc Litecoin ir milzīga vērtība, – raksta Lī.

Apgalvojumi par to, ka Litecoin ir zaudējis visas priekšrocības altkoinu vidē – pēc viņa domām – ir absolūti nepamatoti, jo “digitālā sudraba” tīkls ir viens no visaizsargātākajiem un to atbalsta ASIC maineri ar kopējo vērtību 150 milj. $.

Lī ir pārliecināts, ka maineriem nav izdevīgi veikt uzbrukumus pašam tīklam, jo tas izraisīs viņu iekārtu vērtības krišanos. Viņš arī piebilda, ka Litecoin ir viens no likvīdākajiem altkoiniem – un ir gandrīz ikvienas biržas listingā. Drīzumā monētas atbalstu pievienos arī brāļu Viklvosu platforma  Gemini.

9 kriptovalūtu procesingi atbalsta LTC: Aliant Payment, BTCPay, Coinbase, CoinGate, CoinPayments, Globee, GoCoin, LTCPay un TravelbyBit. Lī ir pārliecināts, ka tas padara tirgotāju mijiedarbību ar aktīviem ļoti ērtu.

Katru dienu tīkls apstrādā transakcijas par kopējo summu aptuveni 200 milj. $. Turklāt tas nepārtraukti funkcionē jau septiņus gadus.

Lī atzīmēja Litecoin svarīgo nozīmi protokola Segregated Witness testēšanā spēļu teorijas ietvaros. Bitkoina testa tīkls šiem mērķiem nebija piemērots, jo natīvajām monētām nebija nekādas vērtības un ļaunprāšiem nebija stimulu tām uzbrukt.

Viņš kopienai apliecināja, ka velta visu savu laiku Litecoin attīstībai un monētas masveida pieņemšanai.

Atgādinām – Lī paziņoja, ka plāno atkal pirkt LTC monētas, lai izvairītos no interešu konflikta.

Iepriekš viņš visiem kopienas dalībniekiem ieteica iegādāties vismaz vienu bitkoinu, bet pēc tam jau pievērsties altkoiniem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top