Cardano

Čārlzs Hoskinsons: Cardano var atgriezties lielāko kriptovalūtu pieciniekā

Cardano var atgriezties lielāko kriptovalūtu pieciniekā

Pēc Cardano dibinātāja Čārlza Hoskinsona domām – tuvākajā perspektīvā šis digitālais aktīvs atgriezīsies lielāko kriptovalūtu pieciniekā. Tādu prognozi viņš izteica vienā no pēdējām intervijām.

Hoskinsons paziņoja, ka Cardano pieaugums atjaunosies pēc tam, kad izstrādātāji beidzot pavisam nodalīs šo projektu no Ethereum. Tagad starp divām kriptovalūtām joprojām ir zināma saistība, kuru saraujot – mēs spēsim izveidot pilnībā neatkarīgu ekosistēmu – uzskata Hoskinsons.

Cardano tīkla galvenā atšķirība no Ethereum blockchain būs tā sadalīšana divās daļās – skaitļošanas un grāmatvedības. Hoskinsons neslēpj, ka viņa kriptovalūta daudzējādā ziņā ir uzbūvēta, ņemot vērā Ethereum parametrus, tomēr tagad viņš savai komandai ir uzstādījis uzdevumu izlabot situāciju un saraut visas saiknes ar šo aktīvu – pateicoties oriģinālu produktu izlaidei.

Čārlzs Hoskinsons ir piedalījies blockchain projektu aktivizēšanā ne tikai Āzijā, bet arī Āfrikā. Piemēram, viņš noslēdza partnerības līgumu ar Etiopijas varas iestādēm, kura mērķis ir visas vietējo lauksaimnieku dokumentācijas digitalizācija un platformas izveide lauksaimniecības produkcijas piegādes kontrolei. Šo produktus Cardano komanda rada, izmantojot blockchain tehnoloģijas.

Šobrīd Cardano atrodas lielāko kriptovalūtu 11. rindā ar kapitalizāciju nedaudz virs 972,99 milj. $. Monētas kurss atrodas pie 0.041396 $ atzīmes, pēdējās diennakts laikā tas pieauga par 0.6%.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top