Visas ziņas

Kompānija Casa prezentējusi jaunās paaudzes Casa Node 2

Casa Node 2 – jaunā versija ar protokola Lightning Network atbalstu – sola lietotājiem ātrāku transakciju apstrādi, kā arī iebūvētu procesinga servisa BTCPay Server atbalstu.  Tā vēstīts otrdien, 8. oktobrī publicētajā Kalifornijas kompānijas Casa paziņojumā.

Kā atzīmē izstrādātāji – ātrāks transakciju procesings kļuva iespējams, pateicoties atmiņas iekārtas, kas darbojas ar  Raspberry Pi 4 un SSD draiveri ar 1 TB, apjoma palielināšanai līdz 4 Gb (iepriekšējā versijā šis rādītājs bija 1 Gb), kā arī pilnīgi jaunas NodeOS versijas aktivizēšanai.

“Casa oriģinālā noda lieliski tika galā ar savu darbu kā droša un vienkārši lietojama ierīce bitkoinam un Lightning. Bet mēs vēlējāmies vairāk – un tādēļ mums bija nepieciešams uzlabot aparatūras daļu”, – raksta kompānija.

Vēl viens “Casa Node 2” jaunums  ir BTCPay Server – bitkoina procesinga ar pašhostinga funkciju vietējais atbalsts, kuru izmantojot, lietotāji var pieņemt maksājumus bez trešo pušu dalības.

Vienlaikus kompānija paziņo, ka Gold Package Casa Node 2 maksās jau 399 $. Šī cena, starp citu, attiecas tikai uz jaunajiem klientiem – jau esošajiem lietotājiem tiek saglabāta iepriekšējā cena – 300 $. Šai summā ietilpst jauno ierīču piegāde un visi nākamie atjauninājumi.

Iepriekš šajā gadā kompānijā Casa investēja kriptovalūtas Litecoin izveidotājs Čārlijs Lī.

Atgadinasim, šogad 16. septembrī, kriptovalūtu vēstniecības CryptoCash telpās, Rīgā, Elizabetes ielā 22, BTCPayServer organizēja pilnas dienas pasākumu. Pazīstamu sabiedrības locekļu prezentācijas un semināri izstrādātājiem, uzņēmējiem vai vienkārši tiem, kuri vēlas uzzināt ko jaunu. Links uz video

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top