Visas ziņas

Casa prezentējis mobilo Lightning lietotni iOS un Android

Jaunuzņēmums Casa, kas specializējies privāto atslēgu drošas glabāšanas sistēmu izveidē, prezentējis mobilo bitkoinu lietotni Sats App, kas ļauj viegli vadīt Lightning nodu.
Sats App tiek pozicionēta kā nekastodiāls bitkoinu maks “ar unikālām funkcijām”. Pēc Casa izpilddirektora (CEO) Džeremi Velča teiktā – drīz tiks aktivizēta atlīdzību programma SatsBack, kuras ietvaros lietotāji saņems nelielas summas BTC. Piemēram – par lietotnes un Casa Node ierīces savstarpēju pievienošanu lietotājs saņems 20 tūkstošus satoši.

“Tās ir iespējas, kas vērstas uz bitkoina un Lightning nodu izmantošanas paplašināšanu. Jūs varat nopelnīt BTC pat tad, ja jums nav Casa nodas. Tomēr jums radīsies iespēja nopelnīt kriptovalūtu ātrāk, ja tāda noda jums ir”, – paziņoja Velčs.

Viņš arī piebilda, ka iOS un Android pieejamā lietotne ir “droša, privāta un pievienojama caur Tor”.
Kā ziņo CoinDesk – iepriekš jaunuzņēmums piesaistījis 3,5 milj. $ no Island Ventures, Boost VC un Compound un vairākiem citiem investoriem. Pašlaik jaunuzņēmuma 25 cilvēku lielais personāls apkalpo lietotājus no 60 valstīm.
Atgādinām – Casa projekta aparatūras Lightning nodas relīze notika aizvadītā gada septembrī. Martā tādu ierīci iegādājās Twitter izpilddirektors (CEO) Džeks Dorsi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top