Visas ziņas

Jaunuzņēmums Casa prezentējis risinājumu bitkoinu nodošanai pēc to īpašnieku nāves

Kompānija Casa prezentējusi pakalpojumu Casa Covenant, kas ļauj nodot bitkoinus to īpašnieka mantiniekiem. Serviss izmanto multiparakstu un savu drošības protokolu.

Pašreiz ir trīs scenāriji:

  • pēc nāves bitkoini ir zaudēti uz visiem laikiem;
  • privātā atslēga un instrukcijas tiek nodotas radiniekam vai citam tuvam cilvēkam, kas rada drošības apdraudējuma risku;
  • privātā atslēga atrodas turētājbankas rīcībā, kuru lielākajai daļai nav procedūras monētu nodošanai mantiniekiem.

Klientam jāatver Keymaster- konts Casa. Pēc nāves nelaiķa privātās atslēgas aparatūras ierīcē – vienas no multiparaksta daļām – kontroli pārņems viņa mantojuma jurists.

Turklāt Casa gan juristam, gan aizgājēja ģimenei sniegs nepieciešamo izglītojošo bāzi, lai nodrošinātu bitkoinu nodošanas procesa un turpmākās uzglabāšanas drošību.

Multiparaksts Casa Covenant pieprasa 3 no 6 atslēgām – jurista papildu atslēgu, Casa atslēgu un depozitārija kastes atslēgu.

Bitkoinu mantošanas problēmu mēģināja risināt arī agrāk. 2015. gadā uzņēmējs Andreass Antonopuloss izveidoja kompāniju Third Key Solution. Tās izpilddirektore (CEO) Pamela Morgana 2017. gadā konferencē Baltic Honeybadger prezentēja risinājumu bitkoinu mantošanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top