Valūtas

Jaunuzņēmums Casa realizē bitkoinu iegādi, izmantojot Apple Pay

Cassa un Apple

Foto: Harrison Kugler/Unsplash

Kripto kastodiālais jaunuzņēmums Casa ir paziņojis par jauna servisa palaišanu, kas lietotājiem ļaus iegādāties bitkoinus tieši savās lietotnēs, izmantojot Apple Pay.

Risinājums realizēts kopīgi ar kompāniju Wyre. Komsijas maksa ir atbilstoša “debetkaršu standartam un to iekasē  Wyre”. Tā ir 0,30 $ par transakciju + 2,9% Amerikas kartēm un 3,9% starptautiskajām. Tiek iekasēta arī komisijas maksa par transakciju apstrādi blokķēdē, jo kriptovalūta faktiski tiek ieskaitīta lietotāja adresē. Pirkuma ierobežojums ir 250 $ dienā un 1 500 $ līdz papildu identifikācijas pieprasījumam. Kompānija sola tuvākajā laikā limitus palielināt.

Pašreiz serviss ir pieejams ASV, Eiropā un dažos citos reģionos. Laika gaitā Casa plāno paplašināt atbalstāmo jurisdikciju sarakstu.

“Iebūvējot bitkoina pirkumu tieši drošā makā patstāvīgai glabāšanai, mēs novēršam grūtības, kas rodas kriptovalūtas iegādes procesā, un posmus, kuros lietotājs var būt pakļauts aktīvu zaudējumam, zādzībai vai krāpšanai”, – paziņoja Casa izpilddirektors (CEO) Niks Ņūmans.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top