Visas ziņas

Ceturtā daļa Subway ēdienkartes ir veģetāriska, un dažādas variācijas piedāvā arī platforma Sub Snack

Ceturtā daļa Subway ēdienkartes ir veģetāriska, un dažādas variācijas piedāvā arī platforma Sub Snack

Subway allaž tiecas dažādot savu ēdienkarti. Šī zīmola ēdienkarte ir iekļaujoša, un tā cenšas apmierināt visas dažādās gaumes neatkarīgi no tā, vai viesis dod priekšroku gaļai vai ne. Tagad uzmanības centrā ir porciju izmēri un uzkodu piedāvājuma paplašināšana. Šis zīmols pievērš uzmanību plašam vegānu un veģetāriešu produktu klāstam ar jaunām kārdinošām uzkodām.

Sub uzkodas ir risinājums mazākas ēstgribas vai budžeta gadījumā

Vēl nesen Subway ēdienkartē nebija tik daudz risinājumu mazākas ēstgribas gadījumam, salīdzinot citām ķēdēm. Šis zīmols cenšas to mainīt un ik pēc dažiem mēnešiem savā uzkodu ēdienkartē ievieš kādu jaunu produktu. 2020.gada oktobrī šis zīmols ieviesa kraukšķīgus ceptos kartupeļus, kurus viesis var nobaudīt ar vienu no desmit dažādām mērcēm. Šajā pavasarī Subway sāka piedāvāt jaunas tostermaizes, nelielus ceptus Subway maizes sendvičus. Uzkodu piedāvājumā ir divas dažādas kesadiljas un trīs Easy Sub varianti. Lai turētu zīmola solījumu par tā ēdienkartes daudzveidību, tas visām savām uzkodām piedāvā arī veģetāro variantu.

Dārzeņiem ir pievienots kāds gardums

Subway ir amerikāņu franšīze, kas īpaši pazīstama ar savām Subs – sviestmaizēm, kas sagatavotas tieši viesa priekšā, tādējādi tās tiek pagatavotas tieši tā, kā vēlas viesis. Viesis var izvēlēties, maizi, olbaltumvielu avotu, sieru un dārzeņus pēc savas gaumes. Turklāt ir iepēja izvēlēties mērci un garnējumu. Zīmols vienkārši uzticas cilvēkiem, kas zina, ko vēlas, savukārt tiem, kas nezina, cenšas atvieglot izvēli un sniegt ieteikumus. Tādējādi ēdienkarte ir ļoti daudzveidīga un tajā ir daudz izvēles iespēju. Tās mērķis ir ietvert visas garšas un uztura vēlmes. Subway piedāvā 10 veidu olbaltumvielu avotus no gaļas, tostarp zivis, un jau desmitiem gadu, daudz agrāk nekā citās globālajās ķēdēs, piedāvā olbaltumvielas vegāniem. Subway novērtē vegāniskā uztura tendences, kas atbalso arvien pieaugošajos centienos darīt labu mūsu planētai. Bet zīmolam ir arī izstrādāts vegānisko ēdienu piedāvājums, kas piemērots visiem viesiem.

“Veidojot jaunus produktus, mēs vienmēr domājam par veģetāriešiem un vegāniem. Kāds īpašs dārzeņu ēdiens mums ir ikvienā ēdienkartes kategorijā. Neatkarīgi no tā, vai mēs skatāmies uz XL vrapiem, uz izcilajiem dubultajiem olbaltumvielu vrapiem ar vilinošo Spicy Veggie Queen, vai uz uzkodām, kas ir risinājums mazākas apetītes gadījumā, mūsu viesim vienmēr ir, no kā izvēlēties, vai viņi ir gaļas mīļotāji vai vegāni,” stāsta zīmola pārstāve Centrālajā un Austrumeiropā Irēna Šloserova, kura pati ir veģetāriete.

Gandrīz ceturtā daļa Subway ēdienkartes tagad ir veģetāra, un 13 procenti no tās ir vegāniska. Subway veģetārā ēdienkarte maksimumu sasniedza 2019.gadā, kad veģetāro ēdienu īpatsvars pārsniedza 30%. Galvenais krituma iemesls ir acīmredzams – Covid-19 pandēmija.

“2019.gada augustā mēs ieviesām vairāk nekā 20 jaunu sastāvdaļu, no kurām izgatavojām daudzus jaunus sendvičus, tostarp vairākus vegāniem un veģetāriešiem Mēs vēlējāmies piešķirt šiem jaunajiem produktiem pietiekami daudz laika, lai tie iegūtu popularitāti, un dažu mēnešu laikā plānojām novērtēt pārdošanas apjomus un noskaidrot, kuri no tiem ir pieprasīti visvairāk. Tomēr mēs paredzējām noteiktu pārdošanas apjomu, un, kad mums bija jāpārtrauc pārdošana, mums bija jāatmet daļa no sastāvdaļām, lai franšīzes ņēmējam nebūtu nevajadzīgi zaudējumi”, Šloserova rezumē, runājot par ēdienkartes iespēju samazināšanu.

Neraugoties uz to, zīmols joprojām nodrošina būtisku veģetāro maltīšu īpatsvaru, kas viesiem, izmantojot unikālo pasūtīšanas koncepciju, sniedz daudzas iespējas. Pat šķietami parasto sendviču Veggie Delite, kura izcelsme ir Amerika un kurā ir tikai dārzeņi un siers (pēc izvēles), izmantojot 11 veidu dārzeņu un 10 dažādu mērces, var pacelt pilnīgi citā līmenī. Un šis ir tikai vegānu pamata sendvičs.

Subway vegānus gaida jauns kārdinājums, kas sāksies šī gada maijā. Tagad piedāvājam vegānu divkāršo šokolādes cepumu, kas kūst mutē. Tāpēc var teikt, ka Subway tagad piedāvā pilnīgu vegānisko ēdienkarti.

Taču jauninājumi turpinās. Zīmols izmēģina citus proteīnus vegāniem, kas izstrādāti Čehijā un Nīderlandē, un cer gada laikā iekļaut savā ēdienkartē arī citus jauninājumus. Iespējams, ka vegānu ēdienkartes elementu procentuālā vērtība atkal pārsniegs trešdaļu.

Informācija par zīmolu Subway®:

  • Subway restorānu ķēde piedāvā svaigi pagatavotus sendvičus, vrapus un salātus vairāk nekā 100 valstīs, pagatavojot vairāk nekā septiņus miljonus sendviču dienā, izmantojot savas sastāvdaļas. Šī ķēde piedāvā veselīgāku alternatīvu klasiskajiem ātrajiem ēdieniem, un viesi var piepildīt savus sendvičus, salātus un vrapus ar dažādām gaļas un vegāniskajām olbaltumvielām un dažādiem dārzeņiem.
  • Šo zīmolu pirms vairāk nekā 55 gadiem ASV dibināja Freds DeLuca un viņa ģimenes draugs Pīters Baks, un tas joprojām ir privāts uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 21000 franšīzes partneru visā pasaulē.
  • Eiropā Subway ķēdē ietilpst vairāk nekā 5500 restorānu 35 valstīs.
  • Mājaslapa
  •  XL wrap Spicy veggie Queen
  • Sub Veģetāra®
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top