Valūtas

Chainalysis sāk izsekot transakcijas ar kriptovalūtām Dash un Zcash

Analītiskā kompānija Chainalysis pievienojusi kriptovalūtu Dash un Zcash atbalstu savā produktā ar nosaukumu Reactor.

Kompānijas blogā teikts, ka tagad Reactor lietotāji varēs pārbaudīt transakcijas ar monētām, “ar kurām dienas tirdzniecības apjoms ir 1,5 mljrd. $”.

Dash un Zcash ir kriptovalūtas, kas orientētas uz paaugstinātu privātuma līmeni. Piemēram, pirmajai ir opcija PrivateSend – iebūvēts mikseris, kura pamatā ir CoinJoin metode.

Zcash ir ekranēšanas funkcija, kas arī ļauj paslēpt blokķēdes aktivitāti. Pēc Chainalysis ekspertu teiktā – šīs kriptovalūtas ekranēšanas pūli nodrošina konfidencialitāti efektīvāk par mikseriem.

Kompānija uzsvēra, ka, neskatoties uz anonīmo raksturu, ir iespējams sasaistīt ar PrivateSend nosūtīto transakciju ieejas un izejas – un dažos gadījumos noteikt maka sākotnējo adresi.

“Tas nozīmē, ka – kaut arī PrivateSend patiešām palielina privātuma līmeni – tomēr ir iespējams veikt veiksmīgus pētījumus”, – atzīmēja Chainalysis pārstāvji.

Eksperti piebilda, ka PrivateSend tehnoloģija ir iesaistīta tikai 0,7% Dash transakciju. Zcash transakciju, kurās izmantoti ekranēšanas pūli, īpatsvars ir 14%.

Avots: Forklog  Chainalysis

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top