Tehnoloģijas

Salvadoras bitkoina makam Chivo ir veikti uzlabojumi

Bitkoina ieviešana Salvadorā

Unsplash

Bitkoina makam Chivo bija nepieciešama piecu stundu tehniska apkope pēc tam, kad maka lietotāji ziņoja par dažādām lietojumprogrammas problēmām.

Salvadoras bitkoina maka Chivo lietošana neveicās tik labi, kā bija gaidīts, ir saņemtas sūdzības par lietojumprogrammas lejupielādes problēmām un Chivo maka darbības kļūmēm.

Pēc tam, kad bitkoina maks Chivo atkal kļuva pieejams lietošanai pēc tehniskās apkopes, Salvadoras prezidents Naibs Bukele tviterī paziņoja, ka visas problēmas, kas bija saistītas ar bitkoina maku, ir atrisinātas”

“Šodien esam pabeiguši Chivo maka tehnisko apkopi. Ja novērojat vēl kādas kļūmes maka darbībā, lūdzu, ziņojiet par to šeit komentāros.”

Drīz pēc tam, kad Salvadora legalizēja norēķinus ar bitkoinu, tika ziņots, par sistēmas tehniskām darbības kļūmēm un lietojumprogrammas lejupielādes problēmām, Bukele paziņoja, ka Chivo makam ir nepieciešama apkope, lai novērstu šīs problēmas:

“Mēs atslēgsim sistēmu laika periodā no 1:00 līdz 6:00, lai veiktu nepieciešamos sistēmas uzlabojumus. Mūsu komanda ir gatavas darbam. Mēs ceram, ka rītdien viss būs daudz labāk. ”

Šobrīd Chivo maks Google Play lietojumprogrammu veikalā atbalsta tikai Samsung Galaxy S20 un Samsung Galaxy S21 viedtālruņus.

Lai arī Chivo maks ir atkal pieejams lietošanai, tā lietotājiem tiek lūgts ziņot par tehniskām problēmām, ja atkal tādas tiek novērotas, lai “uzlabotu Chivo maka lietošanas pieredzi.”

Tā kā bitkoinam šobrīd Salvadorā ir likumīga maksāšanas līdzekļa statuss, prezidenta juridiskais padomnieks Havjērs Argueta ir izdevis pilnvaru vietējiem uzņēmumiem pieņemt bitkoinu kā oficiālu maksāšanas līdzekli.

Uzņēmumi joprojām patur tiesības izvēlēties starp bitkoinu un ASV dolāru kā izmaksas iespēju. Chivo makā ir iespējams automātiski konvertēt bitkoinu uz USD.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top