Biržas

Cik miljonus prasa Binance par jaunu monētu listingu?

listings pasaules lielākajās biržās maksā no 1 līdz 3 miljoniem dolāru

Autonom Research analītiķi aprīlī aprēķināja, ka listings pasaules lielākajās biržās maksā no 1 līdz 3 miljoniem dolāru. Tas ir desmitiem reižu vairāk nekā platformās ar akcijām. Piemēram, Nasdaq Capital Market 15 miljonu akciju aprites iestāšanās maksa ir tikai 55 tūkstoši dolāru.

Tagad platformas Blockchain Expanse līdzdibinātājs Kristofers Franko paziņoja, ka tokenu listinga izmaksas Binance ir 400 bitkoini – vai aptuveni 2,47 miljoni dolāru. Viņa teikto citē Bitcoin.com.

Pēc Franko teiktā – tādu summu viņam paziņojis biržas klientu atbalsta darbinieks, atbildot uz jautājumu par pakalpojuma izmaksām. Kad pēc dažām stundām tirdzniecības platformas pārstāvji atspēkoja uzņēmēja datus, Franko paziņoja, ka Binance ar tādām maksām aizskar visu kriptovalūtas kopienu.

Dažas stundas vēlāk Franko mazināja savu degsmi – paziņojot, ka summas lielums ir biržas personīgā lieta.

Ja Binance vēlas iekasēt 400 bitkoinus par listingu – tās ir viņu tiesības. Viņiem, šķiet, ir lielākais tirdzniecības apjoms pasaulē. Tokenu izvadīšana tirdzniecības platformā parasti izraisa lietotāju sapratnes par tām uzlabošanos. Un, ja tas tā ir, vienkārši pasakiet: “Pie mums ir dārgi”. Kāpēc jāmelo?

Binance pārstāvji pagaidām nav snieguši izvērstus komentārus, lai atbildētu uz Franko apsūdzībām.

Iepriekš kompānija Quantstamp pēc veiktā audita rezultātiem atzina visus ERC-20 tokenus Binance par drošiem. Pārbaudes iemesls bija dati par ievainojamību funkcijā atchTransfer, kas ļauj hakerim izveidot neierobežotu skaitu monētu “no gaisa”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top