BitCoin

Cik patiesībā maksā bitkoins?

 

Bitkoina cena

Bitkoina cena pēdējos trīs mēnešus nav izgājusi ārpus 5800 līdz 8000 dolāru robežām. Šobrīd kriptovalūta balansē 7200 dolāru līmenī. Turklāt aktīva reālā vērtība atrodas daudz plašākos ietvaros. Par to raksta NewsBTC.

Kāda ir bitkoina reālā vērtība

Analītiķu domas par kriptovalūtas vērtību svārstās robežās no nulles līdz miljonam dolāru. Global Blockchain izpilddirektors (CEO) Šidans Gurans uzskata, ka bitkoina cenas veidošanās galvenais kritērijs var būt tā ieguves pašizmaksa.

Ja viena bitkoina mainings izmaksā 6000 dolāru, tad tā cena nevar būt zemāka par šo atzīmi. Turklāt patlaban kriptovalūta iegūst papildu vērtību cilvēku acīs. Par to liecina visi centieni, kas vērsti uz pirmā biržas kriptofonda apstiprināšanu. Sanāk, ka aktīvu pieprasījums pakāpeniski pieaug.

Tomēr citi eksperti uzskata, ka mainings nav rādītājs. Turklāt dažām kompānijām izdodas iegūt kripto ar daudz mazākām izmaksām.

Turpretī Investing  galvenais analītiķis Klements Tibo nesaskata nekādus fundamentālus iemeslus bitkoina vērtības noteikšanā.

Ja pašreizējā cena būtu izstrādes, pilnveidošanas vai kriptovalūtas pieņemšanas rezultāts – tad tā jau ir cita saruna. Pašlaik mēs tikai cenšamies pieskaņot faktus tirgus norisēm.

Reālās vērtības izpēti jau augusta sākumā veica Kolumbijas universitātes ekonomikas profesors Panoss Mordukotass. Pamatojoties uz Adama Heisa un Spensera Vitlī modeļiem izdevās iegūt diezgan interesantus rezultātus. Spriežot pēc abām teorijām – bitkoina cena atrodas robežās no 1080 līdz 8770 dolāriem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top