Visas ziņas

Circle K DEGVIELAS DIENA: tikai šodien Circle K samazinās degvielas cenas par 15 centiem

Circle K DEGVIELAS DIENA: tikai šodien Circle K samazinās degvielas cenas par 15 centiem

Šodien, 31. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 Circle K Latvia visās degvielas uzpildes stacijās samazinās degvielas cenu par 15 centiem litrā. Akcija ir daļa no uzņēmuma starptautiskās iniciatīvas “Circle K Day” (“Circle K Diena”), kas pirmo reizi norisinās vairāk nekā 1600 degvielas uzpildes stacijās visā pasaulē. Tā kā ekonomiku joprojām ietekmē inflācija un augstās procentu likmes, Circle K organizē ierobežota laika akciju kā dāvanu ikvienam auto un moto braucējam, lai kaut nedaudz samazinātu degvielas tēriņus.

“Ar “Circle K Day” iniciatīvu mēs sakām lielu “paldies” mūsu pastāvīgajiem klientiem visā pasaulē un pievēršam uzmanību tam, kāpēc esam šeit – lai radītu mūsu klientiem ērtāku ikdienu.” stāsta Circle K Baltija viceprezidents Skirmantas Mačuikas. “Prieks, ka mums ir izdevies noorganizēt īpašu kampaņu laikā, kad tas ir vajadzīgs daudziem.”

Kampaņas laikā degvielas cena tiks pazemināta par 15 centiem litrā no standarta cenas degvielas uzpildes stacijā. Gala cena (ņemot vērā minēto atlaidi) būs norādīta uz degvielas sūkņa un cenu pilona. Circle K EXTRA lojalitātes programmas dalībnieki, reģistrējot EXTRA kontam piesaistītu karti, akcijas laikā papildus varēs saņemt attiecīgā EXTRA līmeņa atlaidi: 1. līmenis – 3 centi/litrā, 2. līmenis – 4 centi/litrā, 3. līmenis – 6 centi/litrā.

Circle K aicina izmantot kādu no bezskaidras naudas norēķiniem, jo, pildot degvielu akcijas laikā, jārēķinās ar ilgāku uzgaidīšanas laiku. Laika taupības nolūkos uzņēmums aicina par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, izmantot mobilo maksājumu vai apmaksu ar auto numura zīmi, kas tagad pieejama Circle K mobilajā lietotnē.

Par akciju

Piedāvājums spēkā tikai 2023. gada 31. augustā no plkst. 14.00 līdz 17.00 visās Circle K Latvia degvielas uzpildes stacijās. Cenai, kas norādīta pie sūkņa akcijas laikā, atlaide jau ir piemērota. Savukārt EXTRA lojalitātes programmas dalībnieki varēs izmantot papildus priekšrocības un lielāku atlaidi. Maksimālais uzpildāmās degvielas apjoms vienam auto ir 100 litri.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem un akcijas norises vietām uzzini šeit.

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir viens no plašākajiem DUS tīkliem Latvijā – 84 tirdzniecības vietas (tostarp 11 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top