Visas ziņas

Citowise pievienojis BTC un ETH ātro pirkumu iespēju ar kartēm Visa un Mastercard

Citowise savā aplikācijā integrējis iespēju iegādāties bitkonus un Ethereum
Citowise savā aplikācijā integrējis iespēju iegādāties bitkonus un Ethereum, izmantojot debeta un kredītkartes Visa/Mastercard un American Express. Izstrādātāju plānos – paplašināt funkcionalitāti, pateicoties tādām monētām, kā BCH, LTC, XRP, NEO utt. Projekta komanda par to paziņojusi savā blogā.

Šobrīd kriptovalūtas var pirkt pēc verifikācijas KYC / AML veikšanas, kuru nodrošina Citowise partneris – Igaunijas kompānija Transcoin. Citowise lietotājiem bankas kartes mēneša limiti noteikti 32 tūkstošu eiro robežās. Katrs lietotājs var piesaistīt servisam līdz četrām kartēm.

Citowise atbalsta arī kriptovalūtu pirkumu ar SEPA pārskaitījumu, kur limits noteikts 200 tūkstošu eiro apmērā mēnesī vai 40 tūkstošu eiro dienā. Ir arī individuāla pieprasījuma limitu palielināšanas pakalpojums.

“Pusgadu mēs saņēmām no lietotājiem vēstules ar lūgumu pievienot kriptovalūtas pirkuma funkciju, neizejot no lietotnes, un tagad tā beidzot ir pievienota. Turklāt mēs secinājām, ka lietotājiem vienkāršāk ir pirkt un uzglabāt kriptovalūtu uzreiz lietotnē, nevis veikt pirkumu centralizētās kriptobiržās. Īpaši ņemot vērā to, ka pēdējos gados biržu uzlaušana jau kļuvusi par ierastu lietu, bet verifikācija ilgst vairākas nedēļas”, – stāsta Сitowise līdzdibinātājs Aleksandrs Kents.

Saskaņā ar Citowise komandas teikto – tamlīdzīga funkcija ļaus padarīt kriptovalūtas pirkumu vienkāršu un drošu. Komanda veikusi arī citus pasākumus šī mērķa sasniegšanai. Piemēram, privāto atslēgu uzglabāšana lietotnē tiek īstenota tikai lietotāja pusē. Nesen kompānija paziņoja arī par aparatūras maku Trezor un Ledger pilnīgu integrāciju savā lietojumprogrammā.

Kriptovalūtas ātrā pirkuma funkcija padara vieglāku arī tokenu iegādi caur ICO lapu Citowise. Ar to lietotāji varēs piedalīties ICO, neizejot no lietotnes.

Lietotnes izstrādātāji speciālā videomateriālā pastāstījuši, kā pareizi lietot jauno funkcionalitāti un pirkt kriptovalūtu caur lietotni.

Kompānija Citowise dibināta 2016. gadā. Pašlaik kompānijā strādā vairāk nekā 15 cilvēki, bet lietotni izmanto vairāk nekā 50 000 aktīvo lietotāju platformās Android un iOS. Citowise ieņēma pirmo vietu kriptomaku reitingā Cryptocompare. Galvenā mītne atrodas Igaunijas galvaspilsētā.

Kā pareizi lietot jauno funkcionalitāti un pirkt kriptovalūtu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top