Visas ziņas

Clubhouse uzsāk Android lietotnes testēšanu beta kanālā

Clubhouse uz android

Foto: Unsplash

Clubhouse sāka darbu pie savas Android lietotnes šā gada sākumā. Tajā laikā uzņēmums veica otro finansēšanas kārtu un informēja par plāniem saņemto finansējumu izmantot Android lietotnes izstrādei, tās tehnoloģiju un infrastruktūras mērogošanai un jaunas autoru grantu programmas ieviešanai. Izskatās, ka uzņēmums joprojām pieturas pie sava plāna, jo jau ir sācis Android lietotnes Clubhouse testēšanu beta kanālā.

Clubhouse pārstāvji nesen kopīgoja informāciju savā emuārā, uzsverot dažas izmaiņas, ko viņi veica iOS lietotnē. Ziņojumā arī teikts, ka uzņēmums ir uzsācis savas Android lietotnes beta versijas izlaišanas vairākiem testētājiem, un plānojot uzņemt vairāk Android lietotāju tuvāko nedēļu laikā.

Lietotne Clubhouse pašlaik ir pieejama tikai operētājsistēmā iOS. Tās popularitāte ir mudinājusi vairākas konkurējošas platformas, tostarp Facebook, Telegram, Twitter un Instagram, izstrādāt savas Clubhouse alternatīvas. Tāpēc Clubhouse ir pēc iespējas ātrāk jāpalaiž savu Android lietotni, pretējā gadījumā uzņēmums varētu zaudēt ievērojamu daļu no potenciālā lietotāju bāzes, kas varētu izvēlēties Twitter Spaces vai Telegram Voice Chat 2.0, kas jau ir pieejami Android.

Jūs varat uzzināt vairāk par lietotnē ieviestajām izmaiņām šeit.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top