Tehnoloģijas

Clubhouse lietotne Android ierīcēm pieejama pagaidām tikai ASV lietotājiem

Clubhouse uz Android bāzes

Foto: Unsplash

Sociālā tīkla Clubhouse komanda ir izdarījusi to, ko no tās jau sen gaidīja lietotāji – nodrošinājusi piekļuvi savai sociālo mediju lietotnei ar Android ierīcēm.

Aptuveni pirms nedēļas izstrādātāji paziņoja par Clubhouse beta testēšanu uz Android ierīcēm, bet tagad lietotne kļuvusi pieejama lejupielādei tiešsaistes lietotņu veikalā Google Play. Pagaidām lietotnei Clubhouse Android ir betas statuss. Pagaidām to var instalēt un lietot tikai ASV lietotāji.

Tuvākajās nedēļās izplatīšana tiks paplašināta citos angliski runājošos reģionos. Precīzas palaišanas valstis pagaidām vēl nenosauc, provizoriski par tādām var kļūt Lielbritānija, Austrālija, Īrija un Jaunzēlande.

Atgādinām – 2020. gadā debitējušais sociālais tīkls Clubhouse ar uzsvaru uz balss saziņu līdz šim brīdim oficiāli bija pieejams tikai iOS. Eksplozīvu popularitāti Clubhouse ieguva 2021. gada sākumā pēc tam, kad to “noreklamēja” Īlons Masks. Lietotnes popularitāte rosināja vadošajiem sociālajiem tīkliem un ziņu apmaiņas lietotnēm – tostarp Facebook, Telegram, Twitter un Instagram – piedāvāt pašiem savas alternatīvas Clubhouse.

Avots: 9to5google

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top