Biržas

Cobinhood dibinātājs komentējis baumas par biržas krapniecību

Cobinhood dibinātājs komentējis baumas par biržas krapniecību

Kriptovalūtu biržas Cobinhood un jaunuzņēmuma Dexon dibinātājs Popo Čens vēstulē kopienai paskaidrojis situāciju, kas izveidojusies ap platformu, kuru lietotāji apsūdzējuši krāpšanā.

Čens uzsvēris, ka birža un jaunuzņēmums turpina strādāt un nav runa ne par kādu exitscam.

“Mūsu komanda ir piedzīvojusi vairākus neveiksmīgus incidentus, kuru rezultātā COBINHOOD Ltd. paziņoja par darbības apturēšanu pirmdien, 20. maijā. Tad biržas mātes uzņēmums – Blocktopia Inc. – izveidoja nelielu komandu (ieskaitot mani), lai uzņemtos ikdienas operācijas,  kuras iepriekš vadīja CONBINHOOD Ltd.”, – paziņoja Čens.

Jāatzīmē, ka iepriekš kā biržas mātes uzņēmums tika norādīts nebūt ne Blocktopia, bet gan Cobbingham Digital Finance Co. Ltd.

Turklāt Čens norāda, ka “nekāds tokenu DXN damps nav bijis”, bet fonds Dexon, līdzdibinātāji un komandas locekļi joprojām pārvalda visus aktīvus.

Baumu parādīšanos par biržas exitscam tās dibinātājs saista ar to, ka neilgi pirms Cobbingham Digital Finance bankrota paziņošanas jaunuzņēmums noslēdza ICO, kura gaitā tam izdevās savākt 3,5 miljn. $.

Jāatzīmē, ka materiāla rakstīšanas brīdī tokenu DXN cena turpināja kristies, tomēr pēc Čena paziņojuma nedaudz atjaunojās. Tomēr DXN diennakts zaudējumi ir aptuveni 6%.

Atzīmēsim – pirms notikumu izvēršanās eksperti novērtēja biržu kā vienu no visdrošākajām kritovalūtu tirdzniecības platformām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top