Biržas

Cobinhood un DEXON cena nokritusie par 60%

Cobinhood un DEXON cena nokritusie par 60%
Biržas Cobinhood un projekta DEXON, kas nodarbojas ar decentralizācijas, drošības un mērogojamības problēmu risināšanu blokķēdē, pašu tokenu kursi nokritušies par 60% pēc tam, kad kļuva zināms par to mātes kompānijas Cobbingham Digital Finance Co., Ltd likvidāciju.

Kā tiek atzīmēts – par likvidācijas pieteikuma parakstīšanu šodien paziņojuši kompānijas darbinieki.

“Kompānija ir iesniegusi pieteikumu sava biznesa slēgšanai. Šobrīd jurists risina darba jautājumus, cerot piedāvāt darbiniekiem izdevīgākus nosacījumus, nekā paredzēti darba likumdošanā. Visi produkti turpina funkcionēt standarta režīmā”, – teikts biržas paziņojumā.

Pagājušajā nedēļā kompānija paziņoja, kas samazinās štatu sarakstu līdz 30 cilvēkiem, jo ir pietiekams rezervju apjoms savas operāciju darbības nodrošināšanai divu gadu laikā. Par biznesa likvidāciju tobrīd netika runāts.

DEXON Foundation šodien arī veica 15 milj. tokenu atbloķēšanu, kas pēc kursa incidenta brīdī novērtēti 3 milj. $ apmērā, un atslēdza savas nodes. Saskaņā ar Blocktempo – kompānija šo soli paskaidrojusi ar nepieciešamību samazināt izmaksas. Atbilstoši kampaņas privātās daļas noteikumiem – investoru tokeniem joprojām jābūt bloķētiem. Tādējādi DXN kursa sabrukumu šodien varēja izraisīt paša projekta tokenu pārdošana.

Komentējot pēdējos notikumus, Čens paziņoja, ka “biznesa apturēšana nenozīmē tā beigas”.

“Cobbingham slēgšana – tās vēl nav beigas. Es un daži tehniskie speciālisti turpinām atbildēt par produkta funkcionēšanu. Lai padarītu DEXON decentralizētāku, organizācija ir aizvērusi pusi savu nodu. Mēs uzskatām, ka praktiskā pielietojuma kontekstā DEXON joprojām ir labākā ķēde”, – viņš teica.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top