Cobinhood

Cobinhood kriptobiržas līdzdibinātājs vairs nepiedalās uzņēmuma darbībā pēc vairākkārtējiem strīdiem

Cobinhood kriptobirža

6. maijā kompānija Coinhood pavēstīja Telegram grupas ziņojumā, ka Taivānas kriptobiržas līdzdibinātājs ir atstādināts no dalības kompānijā kopš 2019. gada aprīļa beigām.

Tai-Juaņs Čens, pazīstams arī kā Popo Čens, ” vairs nepārstāv kompāniju “personisku un investīciju strīdu dēļ”, teikts paziņojumā.

Cobinhood ziņoja, ka kompānijas darba komandai bija jāiesniedz ziņojums policijā, jo Čena emocionālā nestabilitāte un personīgā uzvedība radīja drošības problēmas biržas darbiniekiem.

Lai gan kompānija sīkāk nekomentēja Čena personīgās uzvedības raksturu un viņa ietekmi uz darba komandu, Cobinhood tomēr atzīmēja, ka kompānija turpinās savu darbu kā parasti.

Cobinhood komanda norādīja, ka tā apkopos platformas lietotāju atsauksmes un jautājumus par šo situāciju, apgalvojot, ka trešdienas vakarā plkst. 8 pēc Taivānas laika ir paredzēta jautājumu un atbilžu sesija.

Kā redzams Čena LinkedIn profilā, papildus līdzdalībai Cobinhood dibināšanā 2017. gada jūlijā, 2018. gada janvārī viņš piedalījās kriptopakalpojumu platformas Dexon Foundation (DEXON) izveidē.

  1. gada septembrī Cobinhood paziņoja par sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), norādot, ka ir „pirmā pasaulē” augstas klases kriptobirža, kurā darījumus var veikt bez komisijas maksas. Līdz 2017. gada oktobrim uzņēmums ir veiksmīgi nopelnījis Ether (ETH) kriptovalūtu 10 miljonu dolāru vērtībā.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top