Visas ziņas

CoinATMRadar: kriptomātu skaits pasaulē pārsniedzis 5000 vienības

Kriptovalūtu terminālu skaits dažādās pasaules valstīs joprojām pieaug, ņemot vērā cilvēku un kompāniju aizvien pieaugošo interesi par bitkoinu un altkoiniem. Par to liecina servisa CoinATMRadar pēdējie dati.

Šis resurss savā lapā Twitter paziņojis, ka jūnija otrajā pusē bitkoinu bankomātu skaits pasaulē ir pārsniedzis 5000 vienību.

Atgādinām – iepriekš tika ziņots, ka aprīļa beigās tika saņemta informācija par pirmā kriptovalūtu termināla aktivizēšanu Irānā. Tad arī tika ziņots, ka tādu ierīču skaits pieaug gandrīz visos kontinentos paralēli bitkoinu transakciju apjomiem.

Saskaņā ar pēdējiem datiem – pasaulē tagad ir 5006 kriptomāti, tie atrodas aptuveni 90 valstīs. Gandrīz visas šīs ierīces apstrādā transakcijas ar bitkoinu, daudzas no tām ļauj kriptovalūtu ne tikai pirkt, bet arī pārdot.

Pirmo vietu līderu sarakstā pēc ierīču skaita joprojām ieņem ASV. Jūnijā tika uzstādīti 150 aparāti – pa sešiem dienā. ASV kriptovalūtu turētājus apkalpo 3229 termināli. Šomēnes aparāti pirmoreiz uzstādīti veikalos Arizonā un Nevadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top