Visas ziņas

Coinbase bloķējusi WikiLeaks Shop kontu

Coinbase bloķē WikiLeaks

WikiLeaks atribūtikas izplatīšanas struktūrvienība WikiLeaks Shop paziņojusi Twitter par sava konta ar kriptovalūtas maku bloķēšanu Amerikas platformā  Coinbase. Tvītam bija pievienots Coinbase paziņojums, kurā teikts, ka “konts ir pārkāpis servisa lietošanas noteikumus, tāpēc birža diemžēl vairs nevar sniegt savus pakalpojumus”.

Publikācijas brīdī Coinbase neatbildēja uz lūgumu sniegt komentārus saistībā ar sīkāku informāciju par noteikumu pārkāpumu no WikiLeaks Shop puses.

Visi online veikala ieņēmumi tiek novirzīti uz WikiLeaks darbības izmaksām, un  klienti var maksāt ar Bitkoiniem, Lightcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Dogecoin, Neo, Namecoin, Vertcoin, Monero, ZCash un caur resursu Coinpayments.net.

Atbildot uz Coinbase rīcību, WikiLeaks savā Twitter aicina nākamajā nedēļā rīkot globālu Amerikas kompānijas kā “kriptovalūtas kopienas necienīga locekļa” blokādi.

Situāciju komentējis pazīstamais bitkoina popularizētājs Andreas Antonopulos:

Mēs atkal esam tai pašā vietā. Daudzi cilvēki sāka interesēties par bitkoinu tad, kad WikiLeaks tika atcelts īpašais juridiskais embargo no Visa, MC, PayPal un banku puses. Tagad Coinbase atkārto vēsturi.

Pagājušajā rudenī WikiLeaks dibinātājs Džulians Asanžs pateicās Amerikas valdībai par to, ka tā piespieda viņa kompāniju pāriet uz bitkoinu, kura vērtība kopš tā laika pieaugusi par 50 000%.

Antonopulos piebilst, ka Coinbase bloķēšana ir “tīri simboliska”, jo tirgū ir milzīgs kriptovalūtu maku klāsts, tomēr šis simboliskums ir “ļoti demonstrējošs piemērs tam, ko var nozīmēt centralizācija un banku regulēšana”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top