Visas ziņas

Coinbase aktivizējusi servisu digitālo aktīvu konvertācijai. Ko tas nozīmē lietotājiem?

Sanfrancisko kompānija Coinbase aktivizējusi jaunu servisu digitālo aktīvu konvertācijai. Kompānijas oficiālajā paziņojumā teikts, ka klienti vispirms varēs mainīt tikai bitkoinus, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, 0x ZRX un Bitcoin Cash BCH. Jaunais pakalpojums būs pieejams vietnē Coinbase.com un lietotnēs iOS un Android. Turklāt to varēs lietot visu to 34 valstu rezidenti, kurās Coinbase oficiāli strādā. Biržas pārstāvji uzskata, ka funkcija Convert ir kaut kas līdzīgs dabiskam progresam platformas attīstībā.

Sākot ar 10. decembri, Coinbase piedāvā arvien jaunus piedāvājumus savas reklāmas kampaņas “12 dienas Coinbase” ietvaros, kas tā nosaukta par godu tradicionālai Ziemassvētku dziesmai. Atgādinām – 14. decembrī birža aktivizēja iespēju izvadīt fiat naudu uz maksājumu servisu PayPal. Pakalpojums vispirms būs pieejams klientiem ASV, bet vēlāk ģeogrāfija tiks paplašināta.

  1. gadā Coinbase un PayPal jau mēģināja sadarboties. Tad birža pievienoja maksājumu servisa atbalstu papildus kredītkartēm: lietotāji varēja pārdot bitkoinus un pārskaitīt fiat naudu uz PayPal makiem. Šī vienošanās tika izbeigta 2018. gada februārī tehnisku grūtību dēļ.

Bez jauniem pakalpojumiem un funkcionalitātes – Coinbase reklāmas kampaņa paredz arī labdarības un izglītojošas iniciatīvas.

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem – profesionālā tirdzniecības platforma Coinbase Pro ieņem 20. vietu pasaulē pēc tirdzniecības apjoma diennaktī ar līmeni 154 miljonu apmērā. Tā ietilpst arī to tirgus līderu četriniekā, kas var lepoties ar 100 tūkstošiem aktīvo lietotāju katru dienu. Platformai ir 422 tūkstoši treideru – tostarp pēc vidējās transakcijas apmēra Coinbase zaudē citām platformām. Rādītājs ir tikai 189 dolāri.

Coinbase convert

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top