Visas ziņas

Coinbase Custody atvērusi durvis kriptovalūtu lielajiem maku turētājiem

Serviss Coinbase Custody

Amerikas lielākā kriptovalūtu kompānija Coinbase sākusi pieņemt līdzekļus no plaša ASV un ES institucionālo investoru loka.

Kā atzīmēts kompānijas blogā – serviss Coinbase Custody pieejams institucionālajiem un citiem tirgus dalībniekiem, kuri var atļauties investēt kriptovalūtās summas, kas pārsniedz 10 milj. $.

Saskaņā ar Kalifornijas kompānijas pārstāvju teikto – pirmais depozīts platformā  Coinbase Custody tika veikts pagājušajā nedēļā. Tagad serviss ir pieejams visiem tirgus dalībniekiem.

Coinbase pārstāvji arī atzīmē, ka pašlaik kompānija operē ar kriptoaktīviem kopsummas 20 mljrd. $ apmērā. Kompānijā cer, ka platforma Coinbase Custody ļaus piesaistīt tirgum papildu 10 mljrd. $.

Pašlaik kriptovalūtu investīcijas caur platformu Coinbase Custody ir pieejamas ASV un ES klientiem. Tomēr jau šī gada beigās kompānija plāno paplašināt ekspansiju Āzijas tirgū.

Atgādināsim, ka iepriekš Coinbase paziņoja par aktīvu pasākumu veikšanu, lai kļūtu par regulējamu brokeri-dīleri un piedāvātu klientiem blockchain produktus ar vērtspapīru īpašībām, kā arī iegūtu iespēju tokenizēt dažādus aktīvu veidus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top