Biržas

ASV kriptovalūtu birža Coinbase drīzumā var aktivizēt savu IEO platformu

ASV kriptovalūtu birža Coinbase drīzumā var aktivizēt savu IEO platformu
ASV kriptovalūtu birža Coinbase drīzumā var laist klajā savu biržas tokenu. To paziņojis Coinbase Korporatīvās pārdošanas nodaļas vadītājs Kaivons Pirastani konferencē Invest: Asia. Viņš arī teica, ka kompānija pēta iespēju aktivizēt savu IEO platformu.

Mēs domājam, ka tā ir patiešām interesanta iespēja Coinbase. Coinbase pamatīgi pēta ne tikai IEO tirgu, bet arī STO. Bet es tagad nevaru sniegt nekādus oficiālus paziņojumus.

IEO jau atbalsta vairums citu lielo biržu – tostarp Bitfinex, Binance, OKcoin un Kucoin. Tajā pašā laikā Pirastani atzīmēja, ka ziņas par Coinbase potenciālo IEO platformas aktivizēšanu var parādīties “dažu nākamo mēnešu” laikā.

  1. gada jūlijā Coinbase saņēma regulatoru atļauju iegādāties vairākas vērtspapīru kompānijas ar brokeru-dīleru licencēm – Capital, Venovate Marketplace un Digital Wealth. Pirastani apstiprināja, ka Coinbase pati arī ir saņēmusi brokera-dīlera licenci, bet “vēl arvien apstrādā” savus ieguvumus un “pārprofilē” attiecīgās licences. Viņš piebilda, ka par tokenizēto vērstpapīru (STO) piedāvājumiem “daudz runā, bet tirgo daudz mazāk”, un, ka Coinbase gaidīs lielāku tirgus pieprasījumu, lai laistu klajā produktu šim tirgum.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top