Biržas

Coinbase izņems no saraksta Binance stabilo monētu BUSD

Coinbase listings

ASV lielākā kriptovalūtu birža Coinbase ir paziņojusi, ka Binance USD neatbilst kotēšanas standartiem šajā Amerikas tirdzniecības platformā.

Saskaņā Coinbase datiem, sākot ar 13. martu, tā plāno pārtraukt Binance USD (BUSD) stabilās monētas kotēšanu savā tirdzniecības platformā, jo USD neatbilst kotēšanas standartiem šajā kriptovalūtu biržā, kas kļuva zināms parastas procedūras laikā, kad tiek novērtēta noteiktas kriptovalūtas piemērotība tirdzniecības pāros.

Coinbase lēmums attieksies uz galveno tirdzniecības platformu, kā arī Coinbase Pro un Coinbase Prime. Tajā pašā laikā kriptovalūtu birža vēl neko nav teikusi par izmaiņām naudas līdzekļu izņemšanas procedūrā no Coinbase. Kopš februāra vidus Binance USD kapitalizācija ir ievērojami samazinājusies, zaudējot aptuveni trešdaļu, uz šo brīdi izrādījusies aptuveni 10,6 miljardu ASV dolāru līmenī.

Atgādinām, ka iepriekš Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments  uzsāka izmeklēšanu par BUSD emisijas apstākļiem, ko apstrādāja platforma Paxos. Pati platforma Paxos līdz šim ir apturējusi sadarbības attīstību ar Binance, taču plāno atbalstīt izpirkšanas darījumus, kā arī Binance USD nodošanu savā platformā vēl vismaz gadu.

Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments interese izmeklēt BUSD emisijas būtību ir veicinājusi diskusijas kriptovalūtu sfērā saistībā ar neseno interviju ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas vadītāju Geriju Gensleru. Jo īpaši pēc teiktā, ka no SEC vadības viedokļa visi digitālie aktīvi, izņemot bitkoinus, nonāk departamenta uzmanības lokā saistībā ar to, ka to emisija atbilst ASV vērtspapīru likumu prasībām. Tajā pašā laikā pat VVK vadītāja viedoklis, kā iepriekš pausts pašā departamentā, nav regulatora oficiālā pozīcija.

Tikmēr, ja Genslera teiktajam ir praktiska nozīme, tad tas stiprinās Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamentu pozīcijas BUSD izpētē par atbilstību šo stabilo koinu emisijai saskaņā ar ASV vērtspapīru likumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top