Biržas

Kompānijas Coinbase plāns koronavīrusa epidēmijas gadījumā

Coinbase rīcība

ASV kriptovalūtu birža Coinbase sagatavojusi darbinieku aizsardzības plānu gadījumam, ja pasliktināsies situācija saistībā ar koronavīrusa izplatīšanos. To publicējis Coinbase izpilddirektors (CEO) Braiens Armstrongs.

Nepieciešamības gadījumā kompānija plāno realizēt plānā aprakstītos pasākumus savos birojos. Tie atrodas ASV, Japānā, Īrijā un Lielbritānijā. Šobrīd visi biroji, izņemot Japānas, atrodas nulles riska zonā. Japānas birojam piešķirts pirmais līmenis.

Coinbase ir ierobežojusi darbinieku braucienus uz Ķīnu, Honkongu, Itāliju, Japānu un Dienvidkoreju. Turklāt Armstrongs ir pārliecināts, ka vairumam darbinieku inficēšanās ar koronavīrusu risks ir zems.

Plāns sadalīts vairākos posmos – atkarībā no inficējušos skaita Coinbase biroju tiešā tuvumā.

  • Pirmā fāze stāsies spēkā gadījumā, ja tiks fiksēti 100 gadījumi, kad “vīruss ticis nodots no cilvēka cilvēkam”. Šī posma ietvaros kompānija pastiprinās biroju uzkopšanu un tos atļaus apmeklēt tikai pamatpersonālam.
  • Otrā fāze (vairāk nekā 1000 inficējušos vai karantīnas pasludināšana no varas iestāžu puses) paredz aizliegt ēst birojos un apmeklētāju plūsmas ierobežošanu.
  • Trešās fāzes iestāšanās gadījumā (vairāk nekā 5000 inficējušos) Coinbase noņem no sevis visu atbildību un pilnībā pārceļ darbiniekus uz darbu attālināti.

Atgādinām – koronavīrusa uzliesmojuma dēļ Ķīnas Tautas banka ir atlikusi pirmajā ceturksnī ieplānotos digitālās juaņas pētījumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top