Visas ziņas

Coinbase piedāvās tūlītēju līdzekļu izvadi, izmantojot Visa un Mastercard maksājumu kartes

Coinbase piedāvā tūlītēju līdzekļu izvadi, izmantojot Visa un Mastercard

Foto: Alina Kuptsova/ Pixabay.com

Kripto birža Coinbase piedāvās izvadīt līdzekļus gandrīz 40 valstīs – tostarp ASV un Lielbritānijā.

Jaunā funkcija tiek realizēta sadarbībā ar Visa un Mastercard. Kompānija paziņojusi, ka tās klienti ASV, Lielbritānijā un Eiropā varēs izņemt līdzekļus ar piesaistītu Visa debetkarti. ASV tie varēs arī izņemt naudu ar Mastercard karti.

“Nodrošinot līdzekļu noņemšanu no kartēm reāllaika režīmā, izmantojot Visa Direct funkcijas, Coinbase nodrošina ātrāku, vienkāršāku un ērtāku interfeisu saviem lietotājiem, vienkāršojot kriptovalūtu bilanču pārveidošanu fiat, ko var tērēt vairāk nekā 60 milj. tirdzniecības vietās, kurās tiek pieņemta Visa”, – paziņojis Visa vecākais vice prezidents un finanšu tehnoloģiju vadītājs Terri Angelos.

Digitālās partnerības vice prezidente Mastercard Šeri Heimonda paziņojusi, ka Coinbase izmantos Mastercard Send, ļaujot saviem klientiem izņemt un lietot savus līdzekļus visur, kur tiek pieņemta Mastercard debetkarte.

Kriptovalūtu birža arī atzīmēja, ka no ASV klientiem iekasēs komisijas maksu 1,5% apmērā (vismaz 0,55 $) un līdz 2% no klientiem Lielbritānijā un Eiropā par tūlītēju līdzekļu izvadi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top