Visas ziņas

Coinbase brīdina savus klientus

Kriptovalūtu biržai Coinbase, iespējams, nāksies pārcelt visus Eiropas kontus no Lielbritānijas uz citu jurisdikciju. Pašreiz Coinbase Lielbritānijā vada elektronisko maksājumu sistēmu ar nosaukumu CB Payments, kuru bija pilnvarojusi Lielbritānijas Finanšu uzraudzības pārvalde (“FCA”).

Eiropas klientiem nosūtītajā elektroniskajā vēstulē Coinbase brīdinājusi, ka Brexit vienošanās neesamības gadījumā, iespējams, biržai nāksies slēgt  CB Payment Ltd.

Tomēr kompānija sola, ka serviss Coinbase, kas izmanto šos kontus, pārcelšanas gadījumā netiks skarts. Tiek arī teikts, ka kontu pārcelšanas termiņi vēl nav noteikti, bet tā vai citādi lietotāji tiks iepriekš informēti.

Dalība Eiropas Savienībā ikvienai Lielbritānijā izveidotai kompānijai nodrošināja vienādas tiesības visā ES. Ja Lielbritānija pametīs ES bez vienošanās, tad  31. oktobrī šīm kompānijām būs vajadzīga atsevišķa licence darbam ES telpā.

Tā kā Coinbase kā Amerikas tirdzniecības platforma darbojas arī Lielbritānijā – tās darbība ES īslaicīgi var tikt apturēta.

Coinbase brīdina savus klientus

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top